Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak amotivációs szindrómá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak amotivációs szindrómája van, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és szeretnék neki segíteni, de az orvosa nem akarok lenni. Még a hülye is látja (bocsánat a kifejezésért) hogy ebben "szenved" (ő nem, csak én). Egész nap szív és szív, semmi mást nem csinál, évek óta. Ma van a hónapfordulónk (húha) de számomra nagy esemény mert sose megyünk sehova és szerettem volna legalább ma valamerre elnézni vele, de soha nincs kedve, ahogy ma sem. Csak ül a szobában, néz videókat, játszik és olvas, meg szív. Szeretném valahogy motiválni, néha sétára bírni, mert egyedül ezek már unalmas csinálni :( szeretem nagyon és ne m akarom elhagyni...
2014. aug. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, nagyon örülök, hogy sikerült egy füves f*$szal összejönnöd! Megint bebizonyítottad, hogy ti, lányok, milyen remek érzékkel választjátok ki az evolúciós zsákutcákat, és véletlenül sem a normális embereket részesítitek előnyben... neeeem, ők hadd dögöljenek bele a csajhiányba, meg hadd legyenek depressziósok az önbizalomhiányoktól, nektek a drogosok kellenek, mert ők olyan izgalmasak, meg olyan édesek! Hát edd meg, amit főztél, aranyom! K*rvára nem tudlak sajnálni. Remélem, annyi eszed lesz, hogy nem szülsz egy ilyennek egy fogyatékos gyereket.


Csodálom, hogy még nem haltunk ki.

2014. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kezdjük ott, hogy amikor összejöttem vele, nem volt ennyire gáz a helyzet. továbbá, nem fogom otthagyni a másikat, akit szeretek, csak mert valami kis gond van. ha nem lehet megoldani, nyilván nem fogom magam kínozni a végletekig...
2014. aug. 13. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem én, de szerintem beláthatod, hogy ez már nem csak egy "kis gond", hanem egy elég súlyos állapot. Vagy szerinted nem az? Szerinted nem nagyon gáz az, amikor egy ember csak zombiként vegetál és semmi érdemit nem csinál (nemmellesleg elhanyagol téged is)? A tanulással/munkával hogy áll a srác? Szülei amúgy mit szólnak ehhez?


Amúgy, ha jól értem, már akkor is szívott, amikor összejöttetek. Nem? Szóval a tanulság az, hogy drogossal nem kell összejönni, bármennyire is húdeizgirosszfiúk. Majd egyszer, ha felnőttök, ti lányok megértitek, hogy nem a nonfiguratív tetkós, piálós/drogozós/nagyonmenőfocista/gyúrós csávókból lesznek a normális családapák, akikre számítani lehet az életben, bármennyire is szexicsávók. Nem tudom, mi a jóistent szerettek ti ennyire a drogos idiótákon, miközben a normális fiúk, akikkel normális életetek lehetne, nem kapnak tőletek esélyt. Na mindegy, ez nem az én dolgom, de mindenesetre szerintem ez már elég gáz állapot. Én otthagynám, mert senki se segíthet azon, aki nem hajlandó elfogadni a segítséget.

2014. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!