Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy fél éve meghalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy fél éve meghalt a mamám akit nagyon de nagyon szeretem. Utána elhagyott a szerelemem. Már sokszor járt a fejembe önyilkoság. Ugyan olyan szürkék a mindennapjaim már unom ezt. Egyszerűen nincs kedvem élni. Mit tegyek hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2014. aug. 13. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És most fogja mindenki, azt mondani, hogy lépj túl, meg, hogy az idő meggyógyít.

Ez rendben van, de hogy a legegyszerűbb?

2014. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
írj nekem, segitek jobb belátásra térni 20/f, keres s valami hobbit, barátokat ismerkedj, ha mesélsz magadról bővebben is tudok talán segiteni :) de lehet egy pszichológussal jobban járnál bár ki tudja :) a lényeg hogy arra gondolj a mamád mit szeretne, szerinted örülne hogy ha e miatt öngyilkos lennél? nemhiszem, szerintem ha van is túlvilág és látnak minket azt sem akarák hogy sírjunk miattuk nem hogy ez... a csajok meg jönnek mennek, majd kihevered és jön egy másik nagy szerelem :) am hány éves vagy? és tényleg írj privit ha szeretnél erről beszélgetni én is voltam hasonló helyzetben de én a lúzerségem miatt :) de mára már teljesen jól vagyok :D
2014. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyedül! Tölts sok időt a családoddal, barátaiddal. Ők körülötted vannak, nem? Biztos segítenek ők is szívesen, mondd el, hogy egyedül érzed magad. Utazni van lehetőséged? Az is kihozhat a depresszióból. Új hobbi esetleg? Hívj el új lányokat randizni, hátha szerelmes leszel megint! Ha pedig nincs lehetőséget ismerkedni, próbálj ki egy társkeresőt. Ha semmi nem segít, érdemes lenne felkeresned egy pszichológust is akár.
2014. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Voltam én is magam alatt tartósan, akkor új hobbikat találtam, amik kiexpresszálhatják az érzéseket belőlem valamiképp. Javaslom, tedd ezt! Ilyen lehet például írni, rajzolni, vagy kezdj zenélni (ha még nem tetted ezek egyikét sem). Fontos, hogy ezek nem egy adott személyhez vagy társasághoz kötődtek, hanem egyszerűen olyan dolgok, amiket egyedül is élvezhetsz, egyedül is színesítik az életet.


(Persze ezek mellé kell társasági életet is élni.)


Szóvicc ezúttal nincs.

2014. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.(:

Köszönöm a tanácsokat.(:

2014. aug. 13. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Az indokok hogy ne öld meg magad:

-így is kevés magyar ember van.

-így se mondják rendesen el a híradóban a híreket nem kell hogy még te is húzd az időt.

2014. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
6 de szemét .. :)
2014. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne légy butuska
2014. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es lehet hogy az vagyok de idegeneknek nem fogok jópofizni azt mondom amit gondolok.
2014. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A beteg emberek azért küzdenek minden nap,hogy élni tudjanak és te teljesen egészségesen kioltanád az életed? Mamád biztosan küzdött az életért s neked eszedbe jutna eldobni magadat ? Godolkozz el ezen.nagyon
2014. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!