Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapjára a lakásom kulcsmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapjára a lakásom kulcsmásolatát kapja meg a szerelemem. Írnék hozzá valami jó pofa szöveget. Mit? Ötlet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Az ágyon várlak! :) << ilyesmi XD
2010. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
a neten rengeteg féle értelmes, vicces szöveg van. nézzél szét rajta. de szerintem aranyos lenne egy hosszú levelet írnod, melybe az fogalmazod meg, hogy mennyire szereted, milyen szép és boldog a kapcsolatotok és itt az idő, hogy lépjetek egy szintet, ezért adod a kulcsot. és vegyél egy kisebb üveget (tudod, olyasmit amit vízbe szoktak dobni, hogy megkapja valaki). na és abba tekerd bele és végére írd rá, hogy mennyire szereted. ez jópofa, kedves, romantikus. nálunk már volt ilyen, nagyon bejött....
2010. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"de szerintem aranyos lenne egy hosszú levelet írnod, melybe az fogalmazod meg, hogy mennyire szereted, milyen szép és boldog a kapcsolatotok és itt az idő, hogy lépjetek egy szintet"


magamból kiindulva el se olvasná :P inkább írj vmi rövid poénosat azt a fiúk jobban értékelik, hidd el

2010. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
elmondanám az utolsónak, hogy eddig mindig hosszú levelet írtam teli érzésekkel, szenvedéllyel, mindent leírtam benne és akinek ilyet írtam, az azóta is őrizgeti, néha-néha újra elolvassa. és nem egy nyálas pasi, csak nagyon tetszik neki. mert kreatív, ötletes, jópofa. nem csöpögősre kell írni egy ilyen levelet, hanem lehet az huncut és érzéki is.
2010. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Na mire vársz még?!":)
2010. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van egy kis fantáziád.akkor intézd el azt,h találkozzatok valamikor,amikor odaadnád neki,valahol,közel a lakásodhoz.pl egy kávézóban..odamegy szépen,vár majd rád,és odasétál hozzá egy pincér(akit előtte te szépen megkérsz)hogy adja oda neki pl egy üveg pezsi kíséretében..kifizeted a pezsgőt,meg egy kis borravalót,simán megcsinálják neked:) és akkor amit az első írt,tényleg jó ötlet..bele írhatnád h *tudod mi a dolgod;) * vagy vmi ilyesmi,és te otthon szépen,szexis ruciban,vmi finom süt9vel várnád..semmi extrával,szerintem egy nagyobb szelet süti,gyertyával tökéletes lenne..aztán odaérne,és onnantól már szerintem tudod a dolgod..::D remélem segíthettem!szioo:)
2010. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a másodikra, a fosószúrásosra szavazok :D
2010. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jössz, hozz tejet is. :D
2010. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!