Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha a pasitok ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Alkalomból vettem a barátomnak ezüst medált ajándékba, de neki nem tetszett. Túl lányosnak találta, szerinte a barátai kinevetnék és csúfolnák, ezért én mondtam neki hogy nyugodtan adja vissza nem haragszom meg. Ő fájó szívvel visszaadta de én mégis meg vagyok bántva. Mit csináljak?
2014. aug. 14. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb azt mondd neki, hogy dugja fel. :)
2014. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legkozelebb vegyel neki egy zsak tragyat;)
2014. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez van, nem találtad el a stílust,legalább megmondta őszintén, hogy nem tetszik neki...minthogy húzza az orrát s közbe dícsérje neked.semmi izé nincs benne, én is jártam így
2014. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%
ne vegyél ékszert pasinak. nekik ez nem olyan gesztus,mintha mi kapnánk egy medált,és azt szorongatnánk éjjel-nappal. ahelyett hogy megsértődnél, készíts neki valamit amit szeret,pl egy finom vacsorát. vagy vegyél olyan dolgokat,aminek örülhet. nyomtass pólót, vegyél valami különleges italt, desszertet,vagy bármit ami a hobbijával kapcsolatos. ő egy férfi,nem olyan romantikus lélek,mint mi nők. tartsd tiszteletben ezt is.
2014. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát elég bunkó volt. az ajándék az ajándék. mindenképpen örülni kell neki. tudnád én mennyi szart kaptam az exeimtől. néha már azt hittem hogy direkt vesznek nekem ilyen ajándékokat. sosem találták el az ízlésemet. de nem bántottam meg senkit azzal hogy nem értékelem az ajandékát. én a helyedben többet nem vennék neki semmit.
2014. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs de tényleg semmi jobb nem jutott eszedbe, mint egy medál? Tényleg elég lányos...
2014. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!