Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a pasitok mielőtt összejöttetek hülyítette a barátnőiteket is?

Figyelt kérdés
Nem találkozgattak meg ilyenek, csak facebookon írogatott nekik. Fiúm 23, én 19.

2013. aug. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom.. nyilván nem esne jól, dehát megváltoztatni úgyse lehet már..
2013. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnád le, ha megtudnád, a párod nem szűz? Úristen, most mi lesz?
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hm, szóval neked ez semmi, de akkor is, most kicsit csalódottnak érzem magam...
2013. aug. 21. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló helyzetben vagyok, csak annyi,hogy nem írogatott nekik, viszont mindent belájkolt, és néha hozzászólt.

Ez már nem esett jól, mert közben nekem írogatott, és 'bolondított'egyszerre. Aztán egyszer mikor szóbajött, elmondta, hogy nem kedveli őket. Aztán rákérdeztem, hogy akkor mégis miért volt az? Erre meg azt felelte, hogy csak azért mert látta, hogy ők a barátnőim... Na hát nem tudom mennyire higgyem el.De azzal elviselem, hogy arra gondolok, hogy engem választott végül:)

2013. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint látom, megint feltévedt GYK-ra egy halom elmebeteg, paranoid, betegesen féltékenykedő nő... Ez már nevetséges. Menjetek ki a szabad levegőre végre, ne egész nap GYK-n roskadjatok...
2013. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ráhagyom én is. Mostmár kezdek lenyugodni, beletörődni, de azért nem volt vmi jó hír, h megtudtam, és nem is mondták el lassan 1 éve. :/
2013. aug. 22. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!