Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna hozzá a barátom, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ő pedig 29 éves, 4 éve vagyunk együtt, de ez nem volt tervben

2014. aug. 14. 04:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fog örülni, de azért az sem mindegy, hogy kinek a hibájából.
2014. aug. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Nagyon félek a reakciójától.
2014. aug. 14. 05:05
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem szerettem volna ilyen fiatalon babát. Főleg nem esküvő nélkül.
2014. aug. 14. 05:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre mindenki másképp reagál. Sose beszéltetek róla, mi lesz, ha becsúszik? Magadban rágd át, mit szeretnél, és vegyél nagy levegőt, még ma beszéljétek meg!
2014. aug. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, hisz ő se lesz fiatalabb. Lassan 30. De én nem érzem még magam készen erre, még nagyon sok tervem volt a baba előtt. Kb. 4 év múlva szeretttem volna.
2014. aug. 14. 05:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg vele, nem tudom hogy védekeztetek-e, ha igen, akkor igazából kár a felelőst keresni mert nem tehettek róla. Sajnos nem mindig tervezetten jön a gyerek, van hogy becsúszik, de ilyen az élet. Meg igazából lehet hogy ki fog ugrani a bőréből a barátod annyira fog örülni neki, elvégre ő már nagyon benne van a korban, legalábbis szerintem. Nem egy halálos betegséget hoztatok össze, hanem egy gyereket. A ti véretek, a ti utódotok. Adtok a világnak egy új tiszta embert :)

A terveket pedig mindig meg lehet valósítani, akkor is ha csúszik egy kicsit! :)

2014. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Természetesen védekeztünk, tablettával. Nem is értem hogy csúszhatott be. Ő benne van a korban, én viszont nem. Biztos, hogy ő jobban fogadja a kicsit, mint én. Nagyon szeretem, csak a baba előtt szerettem volna még egy kicsit utazgatni, szórakozgatni.
2014. aug. 14. 08:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a tabletta, akármennyire is istenítik, jóval megbízhatatlanabb, mint a gumi. Sőt, így még izgulhattok azon is, hogy egészséges legyen a kicsi.

Persze, extrém nagy kérés lenne, hogy mielőtt valaki szexel, legyen már tisztában a kockázatokkal...

Guminál ugye csak akkor lehet probléma, ha kiszakad, vagy anyaghibás, de megfelelően alkalmazva 100% a hatékonysága, mivel ha fizikailag nem jut el a sperma a petesejthez, lehetetlen, hogy megtermékenyítse.

Míg a fogamzásgátlónál azért egy kb. éves szinten fél százalék kockázat mindig megvan. Ez roppant kicsi szám, de ha úgy vesszük, minden kétszázadik fogamzásgátlót szedő nőre jut egy, aki emellett teherbe esett.

Csak ugye erről nagy szemérmesen elfeledkeznek az emberek. Sőt, sok orvos is már rutinból írja fel a tablettát, arról kevés szó esik, hogy bizony az sem véd 100%-osan.


Hogy mit szólna hozzá? Ha értelmes, normális férfi, akkor nem csinál belőle problémát, félni a reakciójától meg végképp nem kell. Még lehet, hogy örülni is fog, hogy apa lett.

Persze, ha te egy agresszív b*romtól ejttetted teherbe magad, akkor már más a helyzet, de ez esetben talán nem egy olyannal kellett volna összeállnod.

2014. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt megismertem azelőtt elég balhés volt, drogot is árult. Viszont mikor engem megismert akkor teljesen megváltozott. Szerintem mondhatom azt hogy jó ember, hiszen 6 éve egyáltalán nem beszél a régi balhés ismerőseivel. Mindig is tőle szerettem volna babát csak nem ennyi idősen. Ő többször mondta h soha nem akart gyereket, de tőlem majd egyszer szeretne.
2014. aug. 14. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!