Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg benne?

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Korábban ha akár két napot is nem találkoztunk, mindig mondta hogy hiányzom, de jó lenne ha már ott lennék, jaj megint egyedül alszik. Most lassan másfél hete nem találkoztunk és semmi ilyesmit nem mond. Pár hete megy ez. Lehetséges hogy rám unt vagy mi van?

ő 23, én 18

köszi az értelmes válaszokat


2010. jan. 13. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtisztább, ha vele beszéled meg, lehet attól tartott csak, hogy ki ne akadj, hogy mindig ezt mondja, de nem tudom. Ezt úgy is csak ő tudja neked megmondani.
2010. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megkérdezni tőle, hogy mi változott?
2010. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de jelét se adja,

megbeszélem vele hamarosan

2010. jan. 13. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Velem is hasonló a szitu. Régen tök más volt a srác, kedves, megértő, most meg egy bunkó fasz. A gáz az, hogy még mindig szeretem. :/ Szerintem kérdezz rá, hogy miért változott így meg. Mi az oka. Ha 7 hónapja együtt vagytok, akkor lehet már köztetek ennyi bizalom. Szóval nyugodtan kérdezz rá!
2010. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
mittudomén
2010. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!