Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem első látásra. Hisztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra. Hisztek benne?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyedülálló vagyok, most kezdtem a főiskolát, egy kavarodás után visszamentem beiratkozni, és akkor ott volt Ő, már akkor éreztem valamit. Teltek múltak a napok, mégsem lépett egyikünk sem, én is próbálom azt mutatni, hogy nekem Ő közömbös. Viszont már nem egyszer figyelgettük egymást, tegnap is oda-oda nézett, meg van egy olyan érzésem, hogy várt valamire, de én közömbösen, mintha nem is vettem volna észre, lehet nem is várt semmire, de eléggé úgy tűnt. Meg nemtom az jelent-e valamit hogy vele álmodtam a héten egyszer? Rendes visszahúzódó csajnak tűnt eddig, szóval biztos nem csak megjátsza. Ez szerelem első látásra? hisztek az ilyesmiben?
2011. nov. 4. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én hiszek benne:)
2011. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Első látásra csak vágy van. A szerelem sztem ennél sokkal mélyebb dolog, hogysem első látásra kialakuljon.
2011. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hiszek, mert azt csinálják amikor meglátnak egy jóképű pasit vagy egy gyönyör lányt. Olyankor mindenki szerelembe esik és álmai nője lesz. De ha nem külseje alapján jönne össze valaki aki már nincs szerelem első látásra:) És ez sokkal tartósabb és jobb mint a szerelem első látásra.
2011. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A szerelemben hiszek,de nem első blik(k)re!

24l

2011. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen kell szerintem a legszebbnek lennie, ez a csaj nekem szebb mint egy szépségkirálynő, mások szerint csak átlagos. A külseje meg szerintem elég sok mindent elárul egy személyről, nem feltétlen csak a kinézetét.
2011. nov. 4. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos nincs szerelem elsö látásra mert hiaba(senki se vegye magára:)) pistike vagy juliska 90 60 90 es es gyonyoru ha egy utolso p raszt tudatlan mumájer s ggfej :d mert akkor nem hiszem h barki is vele maradna max szex miatt 22f
2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerelem valóban nincs első látásra, legfeljebb kívánalom, amely viszont (szerintem) elengedhetetlen ahhoz, hogy később odaadó szerelem alakulhasson ki.
2011. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

emlékszem, 13 évesen szembe találkoztam egy fiúval, olyan "letaglózó" élmény volt, hogy napokig nem tudtam napirendre térni fölötte, leírtam a naplómba körülbelül 50x, a mai napig emlékszem rá, zöld pólóban volt és valami idétlen sál a nyakában. Mindketten hátra fordultunk és ő mosolygott, én is biztos azt csináltam. 19 év telt el, volt sok sok történetünk együtt, de nem egymás mellett kötöttünk ki végül és még mindig szerelmes vagyok belé.

Az első pillanatban nem azt éreztem, amit mondtak az előzők, hogy megkívántam, hanem hogy hozzá fogok menni feleségül (végül nem így lett)...

2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Abban hiszek, hogy az ember első látásra el tudja dönteni, hogy szimpatikus neki az illető, illetve egy pillanat alatt a vonzalom alakulhat ki. Szerintem a szerelem csak a megismerés után bontakozik ki.
2011. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van! De ez az életben rendkívül kevés emberrel esik meg!!!


Tehát ezt nem úgy kell elképzelni, mint ami mindenkivel legalább egyszer megesik az életben, és én annyira szánalmasnak tartom amikor valaki/valakik csak azért nem vesznek emberszámba valakit mert hogy szűz még 30 évesen és nem volt barátnője/barátja pedig többnyire az ilyen lenézős embereknek nincs még csak halvány elképzelésük sem hogy milyen is lehet a szerelem, csak szex, néha kis beszélgetés, és köszönöm........ és, az hogy a szerelem hosszú udvarlás/ismerkedés gyümölcse, ebbe is elég keményen bele lehetne kötni, mert ugye ha ez így lenne, akkor ennyi erővel majdnem hogy akárkibe szerelmes lehetne az ember, akivel valójában csak "szimplán" megvannak és nem dobálják egymásnak a tányérokat!


22/f

2011. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!