Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg párodat/élettá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottó5 kérdése:

Csaltad már meg párodat/élettársadat? Ha igen megmondtad neki vagy jobbnak láttad, ha inkább nem mondod meg neki a félrekacsintást?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha nem csaltam meg egy barátnőm se. 18/F

(Most nincs senkim, szívesen ismerkedem)

2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg soha senkit. Nagyon undorító dolognak tartom a megcsalást.


28/F

2014. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt barátnőm. Elmondta, de nem csináltam belőle ügyet. Több napon át ezen rágódott, hogy miért nem akadtam ki. Ő jobbnak látta elmondani, részemről nem volt semmi probléma, mert ha én jövök rá, akkor biztos dobtam volna.
2014. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a kerdes, hogy elbirna-e a lelkiismereted ezt.

En sem csaltam meg a baratnomet, viszont forditva ez mar sajnos nem igaz. Igy, ha most megcsalnam, szerintem az enyem elbirna ezt a terhet. Ha egy uj lannyal lennek, akkor valszeg ez mar nem igy mukodne.

2014. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha csak félrekacsintás akkor nem, miért bántaná meg vele azt akit szeret. PL. a támadások elkerülése végett: kismama anyuka, otthon, elhízva, nem akarja a férjét- a Férj szereti, kivárja amíg az asszony észbe kap, változtat, jelzi is neki. De attól még addig is vannak igényei.

Ha érzelmi megcsalás is van, akkor viszont feltétlenül el kell mondani, így fair.

2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! mindig betartottam a szabályokat. A háta mögött soha semmi ilyesmit nem csináltam. Inkább bevállaltam egy komoly beszélgetést, és megengedtük egymásnak az ilyesmit. De soha nem hazudoztam neki.
2014. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Expasimat még fiatalabb koromban megcsaltam néhány csók erejéig. Szexre is lett volna lehetőségem, de nem tettem meg.

Nem voltam belé szerelmes. Elmondtam neki és szakítani akartam, de könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt...majd megszeretem stb...


A végén ő lefeküdt valaki mással, ami azért több pár csóknál, szóval szakítani akartam, felpofozott. Én visszaütöttem, aztán otthagytam egy nagyon csúnya veszekedés után.


Azóta már tudom ilyen az igazi szerelem, és eszembe sem jut megcsalni a férjem. Se csókkal se máshogy.

2014. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!