Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti utottetek mar meg a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utottetek mar meg a baratnotoket?

Figyelt kérdés

A lany megerdemelte vegulis mert ugy viselkedett,meg ptovokalta is,de en alitottam volna akkor le,csak elotttem utotte meg

szoval az mar rossz kapcsolat?amugy nagyon jol elvannak,csak isznak aztan akkor szokott ez lenni,

a noveremrol van szo

Nem okollel,hanem tasli,


2014. aug. 15. 13:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

1.) Ha már alkoholisták, ott már gond van.

2.) Nőt soha-soha-de soha a büdös életben nem ütünk meg! Aki nem így tesz az valami gázkamrába való féreg. Férfi ilyet nem tesz!

3.) Kérdésedre válaszolva, igen ütöttem már meg nőt...mert barátnőm imádja a durva megerőszakolós szexet és közben megkér olykor, hogy pofozzam fel közben és bánjak vele durván...csakhogy ő ezt élvezi és ez kicsit más, tehát nem esik a 2.) pont alá.

2014. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
#11: miért? Csak a férfinek kell elgondolkodnia?
2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Kedves #13, kérlek, értelmezd amit írtam. A nők nem is akarnak ezen elgondolkodni, hogy miért kapták. Én is valószínűleg vérig sértődnék de legkevésbé az jutna eszembe, hogy megérdemeltem :)

(Persze csak magamból indulok ki...)

2014. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam. Hanem ha a pasi kapja a pofont, miért csak neki kell elgondolkodnia akkor? A nő miért nem gondolkodik el, hogy egy mocskos kis szemét, aki ilyet csinál?
2014. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, biztos van olyan nő, aki ezen elgondolkodik, én viszont értek a szép szóból is, legvégső esetben a felemelt hangokra mindig felkapom a fejem és elgondolkodok, mit csináltam rosszul.

Ezért ha valaki előbbiek helyett csak megütne, nem gondolkoznék azon, mit rontottam el...

2014. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Aki képes megütni egy nőt, az minden, csak nem férfi! Nincs olyan tett a nő részéről, ami ezt elfogadhatóvá teszi!
2014. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, csak szavakra vagy arra hogy bánt valamivel nem ütném meg semmiképp, és ha szeretem, akkor még úgy sem ha megüt. Más kérdés, azonnal szakítanék ha megütne, de nem ütnék vissza.


Ha viszont egy nő megtámadna, mondjuk az utcán ököllel kezdene ütni, gondolkodás nélkül megütném.

2014. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan tett a nő részéről, ami ezt elfogadhatóvá teszi!"


Ha meg akar szúrni mert elvonási tünetei vannak?

2014. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

19-akkor se ütöm meg a nőt!

Főleg ha ittas pláne nem,mert nem is önmaga...

Erre való a zsuppos kocsi, magyarán a mentő, elviszik a detoxba onnan a zárt osztályon nyaral amíg ki nem tisztul...

Na azon elgondolkodik, de ha megütöd mindenkinek ártasz, magadnak neki környezetednek...

Ha nem teszed és higgadt maradsz, akkor mindenkinek segítesz...

Anyám alkesz, nevelő apám dettó, ütés verés álló nap, megoldásom?

Lassan 7-éve a címemet se tudják, a bÜdös életben nem akarom egyiküket se látni...

2014. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jogos ha úgy ütik meg a "nőt",ha ocsmányságokat mondd rám,megpróbál megütni,megcsal stb.Egy pofontól nem halt még meg senki!Ráadásul az ilyen egyén meg is érdemli.
2014. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!