Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti utottetek mar meg a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utottetek mar meg a baratnotoket?

Figyelt kérdés

A lany megerdemelte vegulis mert ugy viselkedett,meg ptovokalta is,de en alitottam volna akkor le,csak elotttem utotte meg

szoval az mar rossz kapcsolat?amugy nagyon jol elvannak,csak isznak aztan akkor szokott ez lenni,

a noveremrol van szo

Nem okollel,hanem tasli,


2014. aug. 15. 13:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"19-akkor se ütöm meg a nőt!

Főleg ha ittas pláne nem,mert nem is önmaga... "


Félreértesz, ha én mint férfi olyan helyzetbe kerülnék, hogy megtámadna egy nő(mármint ki akarna rabolni, nekemesne és verekedni akarna) egyértelmű, hogy nem csak szavakkal vágnék vissza, ha valaki komolyan meg akar sebesíteni nem érdekel a neme. Ha a barátnőm adna egy pofont egy heves vitában, nem ütnék vissza, de azonnal szakítanék vele.

2014. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jól van, 19-kaptál egy zöld pacsit... :)

Persze ha az életedre törne egy nő valahogy le kell fékezni..

Az idegbeteg ,részeg barátnő, meg ha megtámad, akkor a cuccait szedheti össze, nem vissza ütni, még magyarázkodni se kell..

Így el tudom fogadni a véleményed... :)

2014. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!