Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap nálam alszik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap nálam alszik a barátom, mivel tegyem széppé az estét?

Figyelt kérdés
Senki sem lesz itthon, csak mi ketten és így szeretném kihasználni az alkalmat, hogy egy szép emlékezetes estét ajándékozzak a barátomnak. Pár dolgot már én is kigondoltam, például romantikus vacsora meg masszázs. De ez nem teszi ki az egész estét... Kérem, akinek van más ötlete is, írja le!

2014. aug. 15. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Pattogtassatok popcornt aztán dobáljátok vele a szomszédok ablakait.
2014. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
tancolj neki:)
2014. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először hívtam át a barátomat, igaz, hogy késő volt, csak spontám rámjött, hogy miért ne, de csináltam neki szendvicseket, popcornt, néztünk valami jó kis vígjátékot, kiültünk a teraszra csillaglesőbe, majd bementünk, megmosakodtunk és egy nagyot szeretkeztünk.
2014. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendeljetek pizzát :D
2014. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Filmezzetek összebújva egy laptoppal az ágyon:3 az nagyon romantikus tud lenni:)
2014. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fessétek ki az összes csigát a környéken..

Milyen menő lenne hogy még 2 hét múlva is graffitis csigák szűrék a környéket..

2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Romantikus furdozes a kadban egy uveg pezsgovel
2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg rendelkezel káddal fürödjetek együtt és rakjatok gyertyákat a kádon körbe vagy esetleg bele a vízbe :)
2014. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézzetek filmet összebújva aztán mikor nem számít rá akkor szo*d le mint állat. Ennek biztos örülne.
2014. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!