Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom tegnap este nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap este nem reagált az sms-emre, amiben ez állt: Szija nagyon hiányzol, jó lenne hallani a hangod /smiley/ Szerintetek szóvá tegyem neki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak kérdezd meg miért nem írt. pl lehet lefogyott a kártyája.. ha nincs kifogás mondd h ez rosszul esett, és felejtsd el az egészet
2013. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Most szerinted egész nap rajta fog csücsülni a telefonon, hogy jön-e tőled SMS? És ha levan némítva?
2013. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet már aludt vagy nincs pénz a telóján demost az ilyen dolgokat nem szabad tul reagálni :)
2013. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztosan látta, mert telefonról írt ki vmit facebookon.
2013. okt. 30. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyire volt este? Azóta beszéltetek már? Valamikor én is csak másnap délután reagálok a barátom sms-ére, nem mindenki olyan "telefoncentrikus", én pl. egy nap kétszer ha ránézek, a nap nagy részében le is van némítva, mert suliban vagyok. Ha késő este kapok egy sms-t, arra nem reagálok, mert mondjuk már alszom, aztán másnap megyek a dolgomra, élem az életem, és mondjuk délután észreveszem, hogy jött egy sms-em, akkor reagálok rá.
2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
9kor küldtem sztem még nem aludt, lehet nem volt pénz a telefonján :)
2013. okt. 30. 12:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy. :D
2013. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha még most sem válaszolt, az azért kicsit sok idő, nem?
2013. okt. 30. 12:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszolt, mert j-vel írtad a sziát..
2013. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én mindig így írom, mert sztem aranyosabb:)
2013. okt. 30. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!