Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim miért viselkedik így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért viselkedik így? (lent)

Figyelt kérdés

Alapvetően mind ketten tesszük a dolgunkat. Nekem néha nagyon jól esne hallani azt h szeretlek. De ő kijelentette: tudja, h erre vágyom, ezért nem fogja mondani, nem azért mert nem érzi. Nem is téma köztünk, de én néha mondom neki, h szeretem, ő meg hallgat. (Kb 3 havonta)


Ma meghívott ebédre, és napok óta annyira kedves hozzám, ezért a búcsú öleléskor mondtam, h szeretem.

erre ő: Ezt már tegnap is tudtam.(meg mondott még pár epéset)


Annyira zavart ez a megnyilvánulása,h később felhívtam. És megkértem, h hívjon vissza, ha tud velem beszélni. Mondta, h ráér.

Megkérdeztem, h el akar hagyni?

Erre ő, h ha még egyszer felhívom, nem tudja garantálni, h nem szakít. De nagyon puszil.


Néha annyira hiányzik a kedvesség, és a bújás.


2014. aug. 15. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

"tudja, h erre vágyom, ezért nem fogja mondani"


???

2014. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy így még egyszer átolvasva az egészet, szerintem csak tetszik neki a vergődésed, azért "tart". Ne sok őszinte kedvességre számíts tőle.
2014. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3 éve együtt vagyunk


Nem vagyok önállótlan csaj, de ezek már kezdenek kikészíteni.

2014. aug. 15. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra használ, hogy magát sztároltassa veled. Èrzi, hogy erre vágysz, és amig nem kapod meg, epekedni fogsz. Viszont nincs bátorsága mondani, hogy szeret, mert fél, hogy nincs benne más, ami miatt szerethetnéd, csak ez, hogy ébren tartja ezt a vágyadat úgy, hogy nem teljesíti.

Lehet, hogy kicsit érthetetlenül írtam le, de remélem érteni, mire gondolok.

Hány évesek vagytok?

2014. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Bár aki igazán szereti a másikat (akár barátként)nem kellene, h gondot okozzon a kedvesség


Én 28 éves vagyok, ő meg 52

2014. aug. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!