Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag hosszú kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag hosszú kapcsolat, majd elvetettem a sulykot. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-3 éves kapcsolaton lettem túl 2 hónapja...Az első komoly kapcsolatom, mivel eddig mindig csak kavartam illetve pár hónap múlva meguntam a nőket és váltottam..Szóval miután vége lett mindennek az életem kerekestül felfordult...Minden nő kb számomra olyan lett, hogy csak megdugni semmi több.. az utóbbi 2 hónapban körübelül 10-15 csajt fektettem meg... Jelenleg 7 nőt fűztem és mind a 7 bejött..de jött 1 8. aki meg überelte mindet így meg is bántom azt a hetet... nagyon nem tudom hogy most mi legyen konkrétan.. hogyan mondjam el nekik hogy hé figyu.. van melletted még 7 csaj és én megtaláltam a top1 et...Nagyon megváltoztam mindenki szerint, oszt.társaim szerint is.. 18/F
2013. aug. 3. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha...
2013. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi aha ? Nem vagyok 1 csúnya srác és a városban eléggé híres vagyok... Nincsenek problémáim csak ez...Azt se tudom, hogy sikerült 1 lány mellett lenni 2 évig úgy, hogy folyamatosan szívta a vérem.
2013. aug. 4. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
valaki meg 10 év után szakít... annyira bírom az ilyen 18 éves "felnőtteket", hogy jaj komoly kapcsolat volt (16 évesen..) meg, hogy én most ennyi nőt fűzök. vicc. lépj túl rajta, most mit nyafogsz? Ha hét csajt fűzöl akkor valószínűleg már leesett párnak, hogy nem hosszú távra tervezel mert 7 csaj mellett elég nehéz lenne fenntartani egy párkapcsolat illúzióját úgy, hogy szinte garantált, hogy nem is foglalkozol velük eleget. Ja persze ha ilyen 14-17 éves kislányok akkor hihető, de ez megint csak téged minősít. Légy férfi, szedd össze magad ne itt sírj. Mond meg, hogy kész vége.
2013. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most mi a baj, vagy a kérdés?

Kis kitérők után megtalátad a top_1-et, nem?

Örülj neki.

2013. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!