Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves és még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
A testvérem 20 éves és még nem volt barátnője. A külsője átlagos és egyáltalán nem csúnya,vékony alkatú. Nem az a "na fasza gyerek vagyok" stílusú hanem tényleg normális mindenkivel,nem beképzelt. Nem iszik, nem cigizik. Eléggé aggódom érte,mert a korabelieknek már általába volt/van barátnője. Szerintetek mi lehet az oka? vagy csak nem mondja el?
2014. aug. 16. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
megesik...
2014. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem iszik, nem cigizik.


máris kettő.

2014. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges aggódnod, majd lesz neki. Senki sem lesz attól jobb/értékesebb stb., hogy korán kezdte a csajozást.
2014. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy baja lenne? Én se vagyok olyan mint a tesóim. Az enyémnek se volt ennyi idősen barátnője, azóta már lett. A másiknak meg addigra már volt vagy 3.
2014. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vele van a gond, hanem a mai Fiatalok többségével!

Azért nincs, mert neki van egyedül esze.

De majd megtalálja az igazit ó is. :)

2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo enis ilyen vagyok es 19 eves
2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj az én tesóm 34 éves egyszer volt egy kapcsolata 22 évesen ami fél évig tartott azóta meg csak qrvázik.

Úgyhogy neked még nem kell félteni a tesódat.

2014. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kis aranyos ..értelmes fiúnak gondolom a leírtak alapján, biztos félénk :) De lesz neki is majd valakije, mert ha valaki nagyon megtetszik neki úgyis merít bátorságot valahonnan :)
2014. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyen. Nincs ezzel semmi baj. :) Mai 13 évesek azért sírnak, mert 'megcsalta' a barátjuk/barátnőjük...
2014. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Felesleges aggódni.


22 évesen még nekem sem volt, és nem gondolom azt, hogy ezek miatt én kevesebb és rosszabb lennék.

2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!