Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki, ha egy 13 évesnek barátja/barátnője van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mindketten tudatában vannak, hogy hány évesek, és hogy mire állnak készen, vagy mire nem.

Ui.:ez a kérdés nem rólam szól, csak "közvéleménykutatás" :D 13/L



2014. júl. 15. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
igen bzdmeg, fogjátok már fel
2014. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13 évesen még nem kell ilyenekkel foglalkozni! Ez túl korai!


Majd ráér az még később is! Semmiről nem marad le!

2014. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár az tény, hogy elég fiatalok ehhez.
2014. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, mindenkinek megvannak a maga határai, hogy ki mit érez, hogy meddig kell elmenni. Az emberek természetesen elítélik őket, hogy barát minek 13 évesen, de ha jól érzik magukat együtt akkor más véleménye nem számít.
2014. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
egy 13 éves fiú/lány ne ezzel foglalkozzon hogy legyen-e barátja/barátnője a tanulásra kéne fordítani azt az időt meg élvezni a gyerekkort mivel egy 13 évesnek a tojáshéj még a fenekén van egy gyerek élvezze ki és ne ilyeneken agyaljon...lesz még alkalom barátozni/barátnőzni...
2014. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
De hogy ciki inkább cuki <33 :DD de nem kell túlzásba esni még nem kell bizonyos dolgoknak ott történie :D Amúgy nem gáz nekem is volt...
2014. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem, ha az ember ehhez elég érettnek találja magát és a "társát" akkor nem :)
2014. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Neeem, dehogy. :) Cuki. Persze van egy határ amit jó nem feszegetni de egyébként rendben van. Btw, nem értem a sok felnőttet aki legszívesebben babázni küldené a kamaszokat. Nem mondom, hogy pasizásból meg sminkelésből álljon az életük, de szerintem simán lehet mértékkel. Persze ha ez nem megy a tanulás rovására.
2014. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, van aki készen áll rá és ismeri a határokat, van aki nem, ilyeneknek lesz 14 évesen gyerekük/abortuszuk. Ettől függetlenül, ha szellemileg érettek rá, csinálják. Van, aki 18 évesen sem érett rá...
2014. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki...sok 13 éves van úgy, hogy nem szerelemből vannak együtt, hanem csak azért hogy ők "menők" legyenek, hogy ennyi évesen már "kapcsolatban" vannak .. Nem ciki ez, de abszolút nem cuki, főleg hogy a mai 13 évesek facebookon élik az életet, az meg nem kapcsolat, hogy kitesszük hogy kapcsolatban, de az utcán nem fogjuk meg egymás kezét (ha eegyáltalán merünk találkozni egymással)


De van a mÁsik lehetőség, amikor érettebbek a felek, és működhet a dolog.. Szóval nem ciki, nyugodtan lehet..óvodások is szerelmesek, 13 évesek is szerelmesek,30 évesek, 50, 80 évesek is szóval ez nem kortól függ, de korosztályonként mást rejt a kapcsolat szó..


Én 13 évesen jöttem össze a barátommal, nagyon fiatalok voltunk de szerettük egymást. Olyannyira fiatalok, hogy az első csók is pár hónap után csattant el, első csók volt mindkettőnknek, de tele volt szerelemmel :) aztán 15 évesen az első szex jött :) 2 hónap múlva meg 4 éves évforduló jön :) szóval nem ciki, nem reménytelen, csak ne abból álljon hogy egymás üzenőfalára írtok nyálas szarokat..sőt nem is kell kitenni, mi se raktuk ki. Nem az az öröm benne.

17/L

2014. júl. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!