Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1. Jelenlegi barátnő: Minden téren hozzám illik ő a tökéletes nő számomra. Kiegyensúlyozott, mosolygós, odaadó, kedves lány. Gyönyörű, vékony, sportos. Amiben különböznünk kell abban különbözünk,amiben hasonlítanunk kell abban hasonlítunk. Egyetlen egy hátulütő: Nem vagyok belé szerelemes. (nem tudom miért)Viszont racionálisan mindenképpen ő a jó döntés, ezt tudom.

2. Volt barátnő: Lelkileg defektes, instabil, viharos veszekedős kapcsolatot tudok vele magam mögött, tele sértődésekkel, sérelmekkel. De amikor rá gondolok, úgy odáig vagyok meg vissza, elönti a szívemet a ....[nyálas rész lenne]... szóval belé szerelmes vagyok rendesen. Viszont tudom, hogy romboltuk egymást ezért is lett vége. Ami a külsejét illeti ő is hasonlóan gyönyörű lány.


2014. aug. 17. 12:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Csak az első mondatokat olvastam el! 1.
2014. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
dobj fel egy ötvenest és választ azt, akinek szurkolsz
2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3: Na végre valami hasznos! Erre nem gondoltam :D
2014. aug. 17. 12:47
 5/22 anonim ***** válasza:

azt válaszd mindig akit szeretsz


[link]

2014. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mindegy csak legyen valakid, mert magányosnak lenni nagyon rossz! :(
2014. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"dobj fel egy ötvenest és választ azt, akinek szurkolsz"


és megáll az élén... :D

2014. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
van jelenleg barátnod, de a volt barátnon gondolkodsz -.-. Ha én ezt megtudnám kapnál egy pofont, meg ki is dobnálak
2014. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha megáll az élén akkor megvárom amíg eldől egy nap. És addig őrlődök :)
2014. aug. 17. 12:50
 10/22 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátnődet mindenképp hagyd el, mert így csak hazudsz neki és áltatod. Megfosztod őt a lehetőségeitől.
2014. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!