Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok inkább, fiúk: kövér, de nagyon szép arcú lányt, vagy jó alakú, de nagyon csúnya arcú lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy amúgy mindkettő ápolt és igényes, adnak magukra és normálisan öltözködnek.


Melyikkel járnátok inkább?

Egy kövér, husis testű lánnyal, akinek tényleg gyönyörű, bájos arca van?

Vagy egy tökéletes alakú, karcsú, csinos testű lánnyal, akinek viszont nagyon, nagyon csúnya arca van?



2014. máj. 14. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
zsák van itthon szóval az utóbbi
2014. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Arc fontosabb. Lefogyni meg le lehet.:D
2014. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Nálam az arc az első, szóval nyilván a kövérebbel, de nekik meg én nem kellenék, mert rajtam is van felesleg és mindenkinek a kigyúrt fiúk kellenek, oké túl komplikáltam a kérdést :D
2014. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettőt megdugn.m!
2014. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak ez a két lehetőségem van, akkor kihal az emberi faj.
2014. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem lefogyni még mindig könnyebb (na és persze olcsóbb is), mint plasztikai sebészhez menni.

Szóval inkább a kövér, szép arcú lánnyal jönnék össze. Ő még lefogyhat, de a csúnya arcúból sose lesz szép, arról nem is beszélve, hogy idővel ő is elhízhat, szóval... Akkor már inkább a szép arcra szavazok! :)

2014. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem ez így megválaszolhatatlan. Látnom kellene a lányokat.
2014. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Én a jó testűvel és nem mutatkoznék vele nyilvános helyen :)
2014. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A ducival :)
2014. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
A kövérrel biztos, hogy nem. A vékonyat megnézném, aztán majd eldöntöm, tetszik-e annyira, hogy járjak vele.
2014. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!