Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy ez több már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy ez több már nekem mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,nincs párkapcsolata,néha randizik,de semmi.Mivel közel lakunk egymáshoz így naponta találkozunk,de ő elsősorban a párom haverja(nem barát!).Soha semmi nem történt köztünk,még beszéd szintjén sem emlegetjük fel a mi lenne ha...című témát.Ettől függetlenül érezhető a szimpátia,a tetszés stb közöttünk ami nyílt titok,de ennyi.Nos több hete rágódom azon h talán nekem kezd ő többet jelenteni,feltételezem,h valamennyire kölcsönös lehet,hisz csak úgy nem tesz szívességeket egy ismerős,és nem tesz csomó olyan apró dolgot mintha egy családtag volna.Van egy gyerkőcöm őt is sokszor megnézi h áll a napi dolgaival,ha vásárolni megyünk megkérdi h mit vettünk stb.Sajnos a párom még sokszor azt se tudja h milyen tantárgyai vannak a gyereknek,meg ha pl orvoshoz megyünk nem az az első h na mi volt....ezzel ellentétbe a haver meg érdeklődik.

Azért vagyok tanácstalan,mert tényleg nagyon figyelünk h még véletlenül se legyen túl sokáig egymásra nézve,"olyan" mondva stb.Tehát igyekszünk mi is a baráti kapcsolatot fenntartani,de azt érzem h ez kezd több lenni.Az ő elve az h barát,haver,rokon csajára nem mozdul rá,és ezt be is tartja de.....Nem tudom,lehet h én látom rosszul,de ez tényleg picit több már mint barát.Bármikor fordulhatnék hozzá bármivel(de nem igazán teszem)de inkább több a kérés nélküli figyelmessége,segítsége.Azt érzem h kezdek beleszeretni,de ő a fiatalabb és nem feltétlenül egy a célunk stb.Gondolkodtam h elmondom neki h kezd nálam több lenni már ez az egész(mivel így is elég nagy szeretet hiányban szenvedek és társas magányban is)és próbáljuk már teljesen lecsökkenteni a napi talit.Aztán az jutott eszembe h de olyan jó őt naponta látni,ahogy mosolyog,ahogy tudunk beszélgetni(ez sem mindig megy kettesbe,mert nem hozzám jön elsősorban ha a párom haverja) meg itt van...kicsit jobb lesz tőle a kedvem.Nem tudom mi lenne a jobb:mellőzni és majd megnyugszom vagy elmondani.Addig biztosan nem lesz köztünk semmi amíg ebben a kapcsolatban vagyok,de egyenlőre nem tudom megoldani a különmenetelt.Köszönöm a segítséget és várom férfiak hozzászólását is,a bunkó,kioktató válaszokat sem szeretem.Köszi(35N)


2014. aug. 17. 15:45
 1/4 Misa-chan55 ***** válasza:

Lehet hogy csak azert tetszik mert nem kapsz eleg szeretetet a parodtol.

Mondjuk en a helyedbe varnek hogy alakuljon valami.

Mond el amikor biztos vagy benne hogy szereted. Es ha nem foglalkozik a gyerekkel akkor nekem egyertelmu lenne a valasztas hisz a gyerek fontos.

A kerdes az hogy mennyivel fiatalabb? Hogy ez most fontos e, hogy ha 20+ akkor lehet o nem gondolna komolyan (ism. tapasztalat).

Ird le magadnak.:

Parom--Mellette/Ellene


Kedves barat--Mellette/Ellene.

Soksikert.

2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Én is gondoltam már erre a "hiány"-ra.Nekem az a furcsa,hogy egy ismerős csak úgy-ból ennyit nem tesz bele....Amúgy 4 évvel fiatalabb.Lehet várok még,de nagyon szeretném tudni,hogy ő erről mit gondol,de mivel mi már nem gyerekek vagyunk így még cseles kérdésekkel sem fogom megtudni:)
2014. aug. 17. 17:34
 3/4 Misa-chan55 ***** válasza:

Azert de.:D

Mondjuk gyerkocrol kerdezoskodik akkor kerdezz ra hogy o akar e aztan hogy van e baratnoje es onnantol komoly a beszelgetes.:)

2014. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve ismerem:))Nincs barátnője,néha randizik,de vhogy nem jön össze semmi.Gyerkőcöt már nagyon szeretne,de az akadály igazándiból az ő elve(tehát a párom).Tényleg úgy lenne normális ha én máshol élnék és akkor okésabb lenne...így viszont lehet h amellett döntök h nem szólok semmit,egyszerűen csak elkezdem kerülni.:((
2014. aug. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!