Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy régi barátomnak, hogy én már nem barátként tekintek rá? Elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogyan? Figyelj már, szerelmes vagyok beléd.. ez elég érdekes szituáció lenne. Félek az elutasítástól, hogy ő hogy nézne rám ezek után, hogy a barátságunk tönkre menne... Viszont mindig "incselkedik" velem, és félre érthető dolgokat mond. Lett volna már sokszor lehetőség arra, hogy történjen köztünk valami, mégsem lett. Nem tudom mit csináljak, de ha meglátom és beszélünk, a szivem majdnem kiesik a helyéről a lábam pedig remeg. Nagyon rég éreztem ilyet... Egyikünknek sincs senkije jelenleg. 22/L

2013. máj. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

"Figyelj, el szeretnék valamit neked mondani. Már elég régóta kezdek többet érezni irántad mint barátság."

A többit meg tedd hozzá, ha még akarsz valamit mondani.

2013. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mond el. Ha félsz a visszautasítástól és, hogy esetleg ezután már a barátod sem akarna lenni, akkor fogalmazzál először kétértelműen. Pl. " Te el tudnád képzelni, hogy több legyen köztünk, mint barátság?" Vagy tudnál olyan lánnyal járni, mint én vagyok? És, ha én lennék az?" és így tovább.
2013. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem is mond el!

ez nem fogja tönkretenni a barátságotokat!!!

ha tényleg olyan jó barátod, de még sem akarja, akkor finoman de elutasít, és segíteni fog hogy túltedd magad rajta.

De ahogy leírtad, meg csipkelődik, ércelődik veled, és pláne hogy nincsen senkije, aligha fog nemet mondani, maximum meglepi majd a dolog. :)

2013. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindenképp mondd el,mert: nem korrekt,ha ő csak barátkozni akar veled,te meg titokban olvadozol utána. Ha tovább halogatod és később mondod el,becsapva érzi majd magát,ha ő esetleg nem így érez. Ha meg mégis lenne belőle valami,akkor inkább előbb,mint később..még a végén talál valakit és akkor ennyit erről. szóval mondd el,hidd el,meg fogsz könnyebbülni (: és akárhogy is végződik,jól teszed.
2013. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed viszonozná az érzéseidet akkor mond el.


én annak idején egy ilyen szituációban, végül nem mondtam el, mert tudtam hogy a pasi csak barátként tekintett rám. és milyen jól tettem.


kb 1 hónappal azután, hogy eldöntöttem megtartom magamnak az érzéseimet, megismertem a mostani szerelmemet, aki már a férjem, és nem volt utána felesleges kínos 1 évünk együtt a suliban/ nem rontottam el egy amúgy nagyon jó barátságot:)


te ismered igazán, valamennyire érezned kell, hogy milyen reakcióra számíthatsz tőle!



27/N

2013. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Óvatosan bánj a vallomással.Én végigaszisztáltam azt is,hogy öszejön a barátnőmmel,aki késöbb megcsalja ,én meg vigasztalhattam....Vártam az alkalmas időpontot mikor úgy éreztem megírtam neki.Hetekig nem találkoztunk,nem reagált egyáltalán.És itt a barátságunk is véget ért.Évekkel késöbb a másik barátnőmről véletlenül kidreült,hogy ő összejött akkortájt vele.Baromi rosszul esett,hetekig bőgtem újra.Se pasi és két barátnői kapcs.nak is vége.A röhely? az egészben,hogy őt is KATKÁ-nak hívták.Szóval én drukkolok neked,de a fentieket emészd meg.
2013. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ööhh.. hála istennek, hogy nem mondtam el! :DD
2013. júl. 31. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért mi volt?
2013. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rá pár napra összejött egy másik csajjal, és tökjól elvannak. Nemsokra rá én is összeismerkedtem egy másik sráccal, akivel együtt vagyunk és szeretem. :)

valószínű ez csak a régi fiúbarátommal egy fellángolás szerű lehetett nekem. De a mai napig jóba vagyunk, és a barátnőjével is :)

2013. aug. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!