Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Komoly és hosszú válaszokat kérek
2014. aug. 17. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
a jók
2014. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyanok akiknek kinyitom az ajtót...

Erre a kérdésre nem lehet konzisztens választ adni, mindenkinek más. Ha mégis nagyon tulajdonságokba menően akarod tudni akkor kérdezd "kiadsam"-ot.

2014. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
barna szem, barna haj ideál. legyen szép és vékony. aranyos és romantikus :D(mert én ezt is szeretem)
2014. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Visszahuzodo legyen,ne legyen tul okos,szeresse a szexet,kicsit molettebb legyen az atlagnal 27/f
2014. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

magas (170 felett) és vékony (viccen kívül)

szeretem az aranyos lányokat :D 22/f

2014. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a hosszú, egyenes sötét hajú (barna,fekete) lányok jöttek be, nagy barna szemekkel, vékony testalkattal. Ennek ellenére az összes barátnőm szőke hajú volt, világos szemekkel, átlag testalkattal. Boldog voltam velük, de valahogy mindig jött valami zűr, kiderült, hogy tök labilisok, az egyik öngyilkossággal fenyegetőzött, a másik már fújt, ha köszöntem egy lányismerősömnek...stb. Egy idő után már fogalmam sem volt miért voltam velük együtt, mert a külső miatt nem, de közben amiért beléjük szerettem, azaz a belsőjük miatt az is megváltozott, tehát szakítottam. Aztàn találkoztam egy lánnyal. Hosszú, sötétbarna egyenes haj, nagy zöldesbarna szemek, formás lábak, kis mell, első làtásra szerelem, ilyet még nem éreztem. Teljesen meghülyültem, bármit megtennék érte, nem tudok racionálisan gondolkodni mióta ő van. Titokzatos, csendes, nem csinálja a balhét mint az előző barátnőim, sokszor lepattint, érdektelen, de nem tudok rá neheztelni, folyton a kedvében akarok járni. Teljesen elvarázsolt, bármit elnézek neki. Mindenkinek őt akarom mutogatni, de közben féltem is, hogy nehogy valaki elvegye tőlem. Eddig soha nem voltam még féltékeny pedig. Na nekem az ilyen lányok jönnek benne, pontosabban ő.
2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es mi az hogy ne legyen túl okos? O.o

Amúgy bocs, nem tudok felelni mert lány vagyok :D

2014. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vad és egzotikusak
2014. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (Sőkében jobb lenne :D )

[link]

[link]


- Hosszú, egyenes szőke haj, minél hosszabb annál jobb :D

- Kék szem (heterochromia viszont mindent űberel nálam)

- Magas vagy alacson, végletek vonzanak (155-165cm és 180-190cm)

- Inkább vékony testalkatú (mindegy hogy sportos-e vagy sem.) de a picit teltebb lányokkal sincs semmi bajom. Magasság-110 a legidálisabb testsúly

- öltözékre nőies, csinos. Testhez simuló öltözék.

- bájos arc

2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sertés ***** válasza:
A fentebb olvasható ifjúkori "nagy" szempontok jelentősen módosulnak, majd egyre gyorsuló ütemben fogynak az évek múlásával, míg végül -úgy 30 körül- már csak egy marad: legyen kisugárzása. Persze jó ha a lány nem lotyó, humoros, tiszta, természetes és -nagyjából- házias, de a lényeg a kisugárzás! Mert, anélkül nincs az a bizonyos szikra.
2014. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!