Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek bejonnek a kicsit izmosabb lanyok? Vagy pl. az izmos pasiknak milyen csajok jonnek be?

Figyelt kérdés
Linkeljetek:)
2012. jún. 13. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem...
2012. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Utolso most ez komoly? Ez mar ijeszto:D

Es az izmos pasiknak milyen csajok jonnek be akkor?

2012. jún. 13. 21:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmi gondom az ilyen csajjal, de azért ne vigye túlzásba, meg én nem vagyok egy sportos alkat, bár pár hónapja futok. Ha rám akarná erőltetni, azt nem bírnám elviselni. :]
2012. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tartom magam se izmosnak se puhánynak, inkább szálkásnak. Azok a csajok,aki gyúrni járnak konditerembe, azok egy cseppet sem jönnek be, szerintem teljesen kijön belőlük a nőiesség. Na de azok, akik kardióznak, taposnak, kocognak, hasaznak, esetleg kisebb súlyzóval edzenek, azok meg a legjobban! Nincs szebb látvány egy arányosan, normál mértékben kidolgozott női testnél. A popsijuk meg... olyan mint egy barack!
2012. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Előző, látom még te sem jártál edzőteremben (: Azok a csajok, akik szépek, formásak és feszesek, is nagy súlyokkal kell, hogy eddzenek, hogy legyen haszna, pláne, mivel nehezebben is építenek izmot, mint a férfiak. Hormonok nélkül meg nem veszítik el nőiességüket, olyat meg csak versenyzők használnak, így a hétköznapokban sose fogsz olyannal találkozni, mint a második linkje (viva la végletek). A futópados-hasazós-babasúlyos réteg meg a legrosszabb, az nem valódi edzés, csak azért jár le, hogy elmondhassa magáról, de arra már nem vette a fáradságot, hogy utánanézzen, hogy kell jól csinálni...


[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek a csajok mind gyúrni járnak a terembe, és nagy súlyokat mozgatnak meg. Sőt, könnyen lehet, hogy némelyikük erősebb, mint te. Ugye milyen nőietlenek? :P

2012. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

ma 11:35!

5. vagyok.

Az összes linked közül egyedül a 2. olyan amiről én beszéltem. Az összes többi, már túl kidolgozott, túl izmos, az én szememben már nem vonzó. Azok a nők akik nem zabálnak tápot, nem mozgatnak nagy súlyokat, de rendszeresen (!!!) edzenek, azok is lehetnek kidolgozottak,ja hogy több idő kell hozzá? És? Kit érdekel? Most ez cseppet sem számít. A volt barátnőm is teljesen normál keretek között edzet és gyönyörű feszes is volt a teste, nem olyan,mint az általad belinkelt női terminátoroknak. Értem én, hogy mit mondasz, de az most egyáltalán nem számít, nem is vág ide, pusztán az előző hozzászólásomra írtál egy oltást.

Köszönjük Emese!

2012. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4.mar undorito...a masodik meg jo de a tobbinek tul izmosa karja.

En is edzek,mar regota,es feszes a testem. Nem nehez sulyzokkal edzettem,neha voltam konditeremben,de egyebkent itthon,es rendszeresen! Nem akarok en testet epiteni,hanem csak azt hogy feszes legyen a testem..:-) van egy hatar,ami utan a noknel mar kisse undorito az izmossag..meg az ilyen izmos nokon mit fogsz? Az egesz no olyan mint egy szikla..

2012. jún. 14. 12:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Tápot??? Terminátorok??? Ember, te hol élsz? Kis súlyokkal nemhogy lassabban, de még mindig egyáltalán nem lehet izmot építeni, mivel nem adja meg a kellő ingert. Lehet a bőr egy kicsit feszesedik, de lényegi változás nem történik, az biztos. Azért írtam, mert a téves állításokat ki kell javítani, de már az is kiderült, hogy ami nálad az izmosabb kategória, az valójában egyáltalán nem az. És azért nehogymár azt higgyék a lányok, hogyha megfognak egy nagyobb súlyt, rögtön kiveszik belőlük a nőiesség, elég gond már ez most is, nem kéne még adni alájuk a lovat. Meg hogyha majd kis súlyokkal bohóckodnak, lesz bármi eredménye is... mivelhogy a szép formákat az izmok adják, és ha nem tudnak izmot építeni, akkor formásak se lesznek, hiába lábnyitogatnak napestig a teremben. A futópados lötyiről nem is beszélve.



(a második csaj meg pont 15szörös erőemelő magyar bajnok és fekvenyomó világbajnok ^.-)

2012. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mutass már valami képet, ami szerinted "izmosabb", és feszes.


Ja, és észrevételeim szerint az izmosabb férfiaknak többségében bejönnek az ilyen "terminátorok", sőt még az izmosabbak is.


Ha meg sosem láttál élőben ilyen testet, bizonyára tudod, hogy olyan, mint egy szikla... hát nem.

2012. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!