Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davina kérdése:

Baj van?! Szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, a problémám a következő:

Két hónapja léptem ki egy öt éves kapcsolatból. Ezzel egyidőben viszont megismertem egy srácot a munkahelyemen, és szinte rögtön kölcsönös szimpátiát váltottunk ki egymásból. Nagyon egymásra kattantunk, és hát megtörtént a dolog, nem is egyszer. Hiába, hogy egy helyen dolgozunk, teljesen felnőttként kezeljük mind a ketten ezt a dolgot, senki nem tud róla, ez a mi kis titkunk. Az én részemről "csak szex és más semmi" alapon indult a dolog, de rá kell jöjjek, hogy beleszerettem. Talán azért is, mert kedves, odaadó, figyelmes, és úriember, olyan, amilyen a volt párom sose volt. A kérdésem annyi lenne, hogy hogy mondjam el neki?? Tudom, hogy 25 éves létemre nem kéne ilyen mamlasznak lennem.. most is például ő elment nyaralni, és egyszerűen nem merek írni neki, hogy hogy van, milyen a nyaralás.. Nagyon sokat csalódtam már, és félek egyszerűen a visszautasítástól...


2014. aug. 17. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy barátilag megkérdezed, hogy hogy van csak egy kedves gesztus. Esetleg ha már így alakult kérdezd meg, hogy nincs-e kedve mondjuk meginni egy kávét valahol vagy csak beszélgetni. Persze csak majd személyesen. Mivel többször is lefeküdtetek, nyilván a vonzalom megvan, a kérdés, hogy akar-e kapcsolatot.
2014. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kedves, udvarias és figyelmes a srác akkor akárhogy is mondod el neki biztos nem fog lehurrogni. Annyi történhet, hogy nem akar komolyabbat. Egy kellemes együttlét során nyugodtan hozd fel neki a témát.

Ha meg nincs hozzá bátorságod akkor használd ki hogy most távol van, vedd fel vele sms-ben a kapcsolatot és tereld oda a témát.

2014. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy most nyaral, szerda óta semmi hírem róla..és még legalább 2 hétig nem jön vissza. Az is igaz, hogy nagyon várta ezt a nyaralást, volt olyan nap munkában, hogy másról se tudott beszélni. A nagypapája is sajnos meghalt két héttel ezelőtt, a családjával van, abszolút nem szeretném zavarni. Üzenetben meg pláne nyuszi vagyok ilyen kérdéseket föltenni.. De azt se szeretném, hogy azt érezze, hogy ráakaszkodok..jajjjj, nagyon meg vagyok lőve..
2014. aug. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!