Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eddig nem volt szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem volt szerelmes, ezután sem lesz?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal. Előtte mindketten kapcsolatban voltunk és utána ahogy vége lett nem sokkal jöttünk össze. Én azt hittem komolyan gondolja velem, de az utóbbi hetek nem ezt mutatták. Minden nap beszéltünk , hívott,sms. Ha épp nem tudtunk találkozni mondta hogy hiányzom neki, sokszor hallottam tőle hogy fontos vagyok számára. Viszont én voltam már szerelmes és valahogy ebben a kapcsolatban én ezt nem éreztem, mármint én kezdtem megszeretne , szerintem ő is engem de nem úgy ahogy én azt elképzeltem. Szüleit nem ismerem, 4 hónapja vagyunk együtt de nem mutatott be nekik. Egy két haverját ismertem csak meg. Néha elmentünk étterembe,golfozni mikor hova, de kb ennyi. Nem volt olyan hogy egy napnál többet lettünk volna együtt. Sokszor aludtunk együtt, de úgy hogy egy két nap közös együtt töltött percek olyan nem. Nekem ez az utóbbi hetekben eléggé elgondolkodtatott, mert nem érzem hogy tényleg szerelmes lenne belém. Hétfőn beszéltünk utoljára, ezt mind elmondtam neki mert én igy nem vagyok boldog,hogy úgy érzem mintha kihasználna.Aztán szóba jött az is hogy lehet túl gyors volt ,nagyon hirtelen összejöttünk.Most szabadságon van 2 hétig ,ez idő alatt nem is talizunk ,semmi kontakt, én is szeretném ezt átgondolni meg mondtam h ő is gondolkozzon el. De szerintem ennek nem lesz folytatása ha 4 hónap nem volt elég h megszeressen akkor szerintem ezután sem fog. Igazából sose mondta h szeretlek és én sem neki. De aki szereti a másikat az tudom h nem igy viselkedik ,mint ahogy ő. De sokszor éreztem pedig hogy nem csak vagyok neki, hanem többet érez..
2014. aug. 14. 13:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy felejtsem el. :( Én úgy érzem hogy beleszerettem,de tudom hogy nem érdemel meg. Eddig mindig az volt amit ő szeretett volna, ha nekem volt kérésem bármi kettőnkkel kapcsban akár egy program ,az nem volt jó, épp nem ért rá, vagy kondiban volt stb. Csak azt nem értem ha nem érzett semmit ,akkor mire volt jó az a rengeted hivás,üzenet, igy hiányzok úgy hiányzok, nem akar elvesziteni stb stb. mit kéne tegyek? ne beszéljek vele többet ? Ha keres ne reagáljak?
2014. aug. 14. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

És miért nem tudtok találkozni, amíg szabin van?

2014. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ezt kértem tőle. Sajnos nem érzem azt hogy tényleg úgy szeretne .. És adtam magunknak időt, ill neki ez idő alatt meglátjuk mi lesz. Ha hiányzok neki és rájön h tényleg szeretne velem lenni, akkor tegyen érte. Ha nem akkor így jártam. Mondjuk mindenki azt mondja hagyjam a fenébe,nem érdemel meg. De könnyű ezt mondani. Én tényleg azt hittem hogy megszeretett ,ezt éreztem, de ennyi idő után be kell lássam hogy valami nem stimmel. :( Olyan rossz
2014. aug. 14. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy nem szeretne elveszíteni, bárhogy is alakul ő szeretné velem tartani a kapcsolatot, akár találkozni beülni valahova stb. De ez meg olyan hülyén hangzik nem? Nem vagyunk együtt, de találkozzunk mint "barát".....
2014. aug. 14. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor van úgy, hogy még ha a másik nem is akar már semmit érzelmileg a másiktól, kedvelni, mint embert és szeretne további kapcsolattartást. Ez tőled függ. Mivel nem írtad, hogy rosszul reagált, úgy gondolom elég értelmes lehet és meg lehet vele ilyeneket beszélni.


Ha TE letisztáztad magadban mit érzel, tudnál e fenntartani vele baráti kapcsolatot, akkor nem látok kizáró okot arra, hogy beszélő/baráti viszonyban legyetek.


Viszont, ha neked ez rossz érzésű, esetleg felszínre jönne valamilyen érzés vele kapcsolatban, akkor engedd el :)

2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm.Én eltudtam volna vele képzelni, hosszú távon is, de nem tudok mit tenni ez van. Idővel biztos jobb lesz, aztán remélem lesz valaki aki viszont szeret. Aztán hogy később bánni fogja e, az már más kérdés.Volt hogy mondta hogy kezd belém szeretni, sokat érez irántam ezért sem értem most ezt. Vagy csak szavak voltam vagy pedig tényleg gyors volt egyik kapcsból másikba ugrani. Köszönöm azért a válaszod.
2014. aug. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!