Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok neki elég fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki elég fontos? Vagy csak én reagálom túl? :S

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatba vagyunk, így csak hétvégente találkozunk, de most hétvégén a nagyszüleinél kellett lennie, és az unoka tesója is ott volt akivel folyton valami hülyeséget csinálnak és összetörik magukat.

Mondtam neki hogy mindenképpen írjon ha haza ért, mert féltem. Már délbe írnia kellett volna, de nem tette. Nem akartam piszkálni gondoltam inkább várok. De mostmár elkezdtem idegeskedni és inkább felhívtam. Mondta hogy már otthon van, de tök közönyös volt. Miért nem írt ha egyszer tudta hogy én meg halálra izgulom magam?. : /


2014. aug. 17. 16:48
 1/4 ASOT ***** válasza:
Mert most a családjával volt elfoglalva. Igen kicsit túlreagálod.
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túlreagálod.
2014. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképesztően túlreagálod.
2014. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megígérte, hogy ír, hív akkor megértelek. Én speciel utálom ha valaki nem tartja be az ígéreteit bármennyire is pitiáner ügyről van szó.
2014. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!