Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos vagyok még neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok még neki? Vagy túl reagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
14 hónapja vagyok együtt a párommal, együtt élünk egy éve! Alapjáraton jól megvagyunk együtt, leszámítva a munkanélküliséget és hogy ritka mostanába a szex (heti 1 max. 2). Ami kicsit rosszul esik az az, hogy nagyon szeret pecázni, ami nem is baj, csakhogy egy héten ma ment le ötödjére (abból egyszer velem). Örülök neki hogy kikapcsolódik, bár abból a szempontból nem, hogy amikor elmegy szívni is szokott és még mindig tartok tőle hogy lassan rászokik a naponta szívogatásra! Viszont mi együtt elég kevés időt töltünk, nem beszélgetünk, keveset sétálunk (úgyszint kb. heti 1 max 2) és amikor ma mondtam hogy elmegyek este mert éjjelig pecázik, akkor egyből jött az hogy pasizok meg ezt meg azt csinálok, holott tudja nagyon jól hogy az életbe nem lennék képes megcsalni, csak ki szeretnék én is kapcsolódni, de inkább azt akarja hogy hívjak át valakit! Csak amikor elkezdte a bizalmatlankodást elment teljesen a kedvem mindentől! Ő itthagy engem egyedül hetente többször és nem veszi észre hogy ez nekem mennyire rossz! Fontosabb lenne neki a peca, a spangli, minthogy helyrerázzuk a kapcsolatot?
2009. máj. 23. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Márcsak azért is menj el,mert ha nem teszed soha,azt hiszi,hogy akkor csak ő az,aki mindent megtehet!!!

Az én barátom is néha elmegy nélkülem a haverjaival,én meg itthon ülök...:(De a múlthéten én mentem el,neki n em tettszett,de nem érdekelt,mondtam hogy most legalább megtudja milyen érzés!!!

És jól éreztem magam:D

Ennyi!!

Meg kell tenni!!!

Másképp nem esik le,mit művel!

2009. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot, hogy ha lemegy, akkor veled menjen le, kevesebbet pecázzon, mert neked ez így nem jó, de ha nem változtat, akkor téged is lazábban "fogjon". A szex terén pedig nem tudok jobbat mondani, mint hogy esténként bújj oda hozzá, és izgasd fel valamivel, ami nem kifejezetten kapcsolódik a szexhez, csak hogy puszilgasd, ölelgesd, stb :D
2009. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! az a baj, hogy este hulla fáradt, főleg ha peca után jön haza! azért nem megyek vele mert haverokkal megy és én barátnő nélkül halálra unnám magam! a héten azért mentem vele mert akkor egyedül ment és rám is tudott koncentrálni! de amikor haverokkal van akkor kicsit más, mint általában mások a haverok előtt, de annyira nem, de mégsem vagyok kíváncsi rá hogy beszív és zombul a pecabot előtt! örülök hogy kikapcsolódik, sok stressz ért mostanában minket, de éppen ezért a kapcsolat is leromlott és újra kéne varázsolni! de menjen is pecázni, viszont akkor ha azt mondta volna hogy "rendben kicsim, de ne rosszalkodj és vígyázz magadra" akkor simán elmentem volna, de így már elvette a kedvem teljesen! célozgatok és mondom is neki hogy fontosabb neked a peca mint én? meg hogy nem csinálok soha semmit, nekem nincs kikapcsolódásom. és akkor a válaszok: dehogy fontosabb... meg hogy keress valamit amivel elfoglalod magad... nade tudja jól hogy nincs vagy ha lenne akkor az anyagi arra meg nincs pénz! dehát nem is várom el hogy az én agyammal gondolkozzon, ezt akkor fogja megérezni, ha tényleg találok valami elfoglaltságot, kikapcsolódást, olyat amit ő nem szeret vagy nem tud mit csinálni és akkor nem jön velem ha hívom mert minek és elmegyek hetente többször hullán jövök haza... na majd akkor tudni fogja hogy milyen szar is volt nekem amikor mondjuk sétálni akartam volna menni vagy együtt lenni és egyszer csak benyögi hogy kicsim ma is megyek...
2009. máj. 23. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

peca után fáradt? Az nem a kikapcsolódásra, pihenésre való? vagy netán bálnákat fog? ????

Ez felettéb bűzlik! Ez a pasi nem érdemel meg Téged!

Mondd meg neki: ha nem változtat, akkor lelépsz! És ne csak mondd, tedd is meg. Ne rontsd el az életedet, nyilván még fiatal vagy! Hidd el, tudom miről beszélek, 40 éves vagyok, túl 2 házasságon és rengeteg szar kapcsolaton, mert kis hülye naív voltam és nem fogtam fel az intő jeleket! Ne kövesd a példámat, hallgass a tapasztaltakra!

2009. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!