Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vonzás törvényével ténleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzás törvényével ténleg belehet vonzani a szerelmet?

Figyelt kérdés
Hát ott tartok, hogy nagyon régóta nem volt senkim, mert mindig irigyeltem hogy másoknak van nekem nincs. Talán ezért is nem sikerült, van aki betudta vonzani a szerelmet? Meg tudom hogy ez nem idő kérdése, de kinek mennyi időbe tellett míg bevonzotta? :)
2014. aug. 17. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Áh, a vonzás törvénye gyenge, én a szerelmi kötésekben hiszek, most is itt ég az 50 lila gyertya, a szalmabábu mindjárt kész, aztán már csak meg kell várni, hogy kivérezzen a csirke.
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez működne, akkor rég lenne egy kicseszett jó Ferrárim, mert hattól tizennégy éves koromig kábé mindig úgy aludtam el, hogy a kocsira gondoltam. Aztán mégsincs..
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ágnes, én szeretlek.
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye egy baromság!

Ha nem így lenne akkor már itt lenne 30 meztelen nő, én pedig egy nagy halom 20.000-esen ülnék. Akiknek bejött az puszta mázli.

2014. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is volt hogy minden nap elképzeltem egy bizonyos férfivel hogy egyszer újra találkozunk, és akkor összeházasodunk, gyerekünk lesz. Ezt kb egy évig minden este csináltam, aztán mikor megnősült feladtam...

De akinél én kezdeményeztem, az se tartott sokáig :( Szóval ennyit erről.

2014. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát 2. válaszolo, az a baj, hogy csak gondoltál rá ;) nem érezted.. ez volt a hibád..
2014. aug. 17. 21:58
 7/10 A kérdező kommentje:
utolso válaszolo, személyt azt nem lehet bevonzani (konkrét személyt)
2014. aug. 17. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
#7! Lehet hülyén hangzik, de én sok év után is gyanítom, hogy ő volt az igazi... És ez nem légből kapott érzés, egyszer csókolóztam vele, és az egészen más volt érzelmileg, mint előtte, vagy azóta bárkivel :(
2014. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen én ezt nem értem, ilyen nekem is volt, személyt csak addig tudtam befolyásolni, amig minden este lefekvés elött rá gondoltam.. de ez már fekete mágiának számit :)
2014. aug. 17. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sorozatos kapcsolati sikertelenség után úgy voltam vele, hogy leszarom az egészet, nem kell társ...tanulással, vizsgákkal, hobbival, olvasással voltam elfoglalva...


2 hónap után ismertem meg az igazit. Azóta több mint 4 év telt el, házasok vagyunk már:)


Mindössze annyit tettem, hogy lustaságból nem töröltem le magam arról a netes társkereső oldalról ahol regisztrált voltam, de sorra rendre nem jöttek össze a kapcsolatok... valószínűleg túl görcsösen akartam.

2014. aug. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!