Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erez valamit irantam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erez valamit irantam?

Figyelt kérdés
Van egy lany osztalytarsam. Sulibulin jarni kezdett az egyik fiu osztalytarsammal , de elotte meg tudta volna olni . 1 honap utan szakitottak , megint gyuloli . Osszelyott egy masik osztalytarsammal . En es lany osztalytarsam nagyon joba vagyunk . En szeretem , o tudja . Viberen kerdezz - felelek-et jatszottunk . Megkerdeztem tolle , hogy annyi kozos van bennunk , miert nem jarunk . Annyit irt , hogy hamarabb kellett volna . Taborba voltunk ( ugyan abba ) . Osztottam neki netet ( 1 hetes volt a tabor , es minden nap kapott tollem netet ) . Egyszer tabortuznel halkan mondta , hogy adjak neki egy puszit . Mivel szeretem adtam . Majd kert megegyet . Kapott . Vege a tabornak , talalkozgatunk , irogatunk . Fulembe jutott , hogy szakitott a baratjaval . Es hogy utanna egyedul volt jatszoteren , se engem se senkit nem hivott ... Erezhet irantam valamit ? Suli kozbe is atolel , vagy o vagy en , a fejet a vallamra dolti .... stb :/ 14/f . A lany is . 1 honappal es 8 nappal idosebb.
2014. aug. 17. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
jaj, gyerekesek vagytok még, ne haragudj, kérdezd meg tőle hogy vagy ne játszon veled, vagy legyen valami, oszt jóvan
2014. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mintha az utolso szakitasa utan visszahuzodottabb lenne . Se nekem , se a legjobb baratnojenek nem ir vissza . Ha visszair , es megkerdezem akkor arra nem ir :/
2014. aug. 17. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!