Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Nekem tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Nekem tetszik, csak nem tudom mit érez irántam.

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egy évvel fiatalabb nálam, egy suliba járunk, és volt egy tábor, táborig nem beszéltünk, aztán táborba nagyon jóba lettünk, utána is beszéltünk, de csak face-n, mert nem nagyon tudtunk találkozni, viszont tegnap megint eltöltöttem néhány órát vele, és az egyik barátnőjével, akivel szintén jóba vagyok, nagyon jól éreztük magunkat, sokat beszéltünk, nevettünk, amikor találkoztunk adott puszit, ez jelent valamit, vagy csak baráti volt? Ha nem is tetszek neki, akkor hogy tetszek meg neki?

2014. aug. 7. 07:02
1 2
 1/15 anonim válasza:

Hm..

Hat lehet csak koszones miatt adott puszit,de

ugy tunik tetszel neki,mert maskepp nem dumalna veled :)

Hogy tetszel meg neki? :D Legy vele aranyos,neha megis kotekedj kicsit.Legyel humoros,nevettesd meg es tied a palya :D

2014. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát tényleg csak köszönés miatt adott, én meg lepődtem :D
2014. aug. 7. 07:15
 3/15 A kérdező kommentje:
egyszer mondtam neki hogy milyen szép, nevetni is sokat szoktunk, ő is sokat nevettet :)
2014. aug. 7. 07:19
 4/15 A kérdező kommentje:
ja meg mondta is hogy várja hogy találkozzunk :D
2014. aug. 7. 07:38
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki
2014. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
bár úgy lenne, de én nem vagyok benne biztos :/
2014. aug. 7. 08:03
 7/15 anonim ***** válasza:

En minden lany ismerosommel lepuszizok hogyha talalkozom veluk szoval az csak annyit jelent hogy nem

Undorodik toled.


A legkonnyeb mod kideriteni ugy lehetseges hogy elhivod randira :)

2014. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát az nekem jó ha nem undorodik, mert általában egy csajnak se tetszek, és ez nekem új :D
2014. aug. 7. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle és valld be neki mit érzel...
2014. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
be nem akarom vallani neki, meg megkérdezni, inkább még fúzögetem, és a jelekből próbálom kiolvasni :)
2014. aug. 7. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!