Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok értékelik a verseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok értékelik a verseket?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, nemrég szakítottunk. Mikor együtt voltunk, néha írtam neki ezt-azt s akkor nagyon értékelte. Most, mielőtt vége lett, írtam egy másikat, de nem mertem megmutatni. Majd most, hogy tényleg vége lett - befejeztem.


Nem az a célom, hogy ezzel bármit is elérjek és visszakapjam, de úgy gondolom őszinte lett a dolog.


Szóval lányok, ti szakítás után, ha kapnátok egy ilyen verset, akkor arra hogy reagálnátok?



(nagyvonalakban: a lány nagyon szeret, de nem tudott belémszeretni. Szakítani sem akart, ezért megtettem én, mert láttam, hogy szenved.)


Privátban elküldöm, aki elolvasná és megmondaná, hogy mit gondol.



2014. aug. 18. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Privátban elküldöm, aki elolvasná és megmondaná, hogy mit gondol ---> annak megköszönném.
2014. aug. 18. 16:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, értékelem az őszinte válaszodat, de érdekelne, hogy fiú vagy, vagy lány s hogy miből gondolod így..?
2014. aug. 18. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
elküldheted, de én nem szeretem az ilyen jellegű közeledést 23L
2014. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a verseket. A barátom is szokott írni és nagyon jóleső érzés. :) Elküldenéd? Szívesen elolvasnám. :) 18L
2014. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elküldenéd? :) Nagyon kíváncsi lettem rá. Biztos nagyon szép!! ;)
2014. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előző vagyok- én szakítás után is kíváncsi lennék rá. Éjszakánként átolvasgatnám, és egyre jobban megérteném a sorokat. :) Utána lehet, hogy egy új jellemvonásodat ismeri fel benned, és ez neki is tetszik majd. Egy próbát megér!! :)
2014. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a lanyok (en is) imadjak ha verset irnak nekik:)

na jo nem pl ilyet: "3 hónapja hogy együttvagyunk, ezért ideje lenne együttaludnunk, nem jutott eszembe több rím, tehát ez jutott ím" volt baratom irta ezt nekem..nemsokkal utana szakitottink is :D

de gondolom te valami jobbat irtal. egy szo mint szaz: en orulnek neki es szerintem o is orulne:)

2014. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd akkor mondok véleményt.
2014. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!