Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSak szerintem értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak szerintem értékelik többre a nők a lelki dolgokat, mint a testiséget?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha azt mondom, hogy nagy a farkam, nem hat meg senkit.

De ha a lelki ügyeimről, hogy mennyire tudok szeretni, az sokkal jobban hat a nőkre.

ÉS jobban akarnak egy kedves, jó lelkű srácot, mint egy bunkót.


2013. aug. 25. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Év vicce
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Áltlánositani nem lehet.
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni hogy nő vagy, sőt BIZTOSAN!
2013. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as, le fogadhatod, mert pasi vagyok.
2013. aug. 25. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy nőt sem érdekel, hogy mennyire tudsz szeretni az elméleteidben. Mutasd meg nekik, azt többre értékelik. De ha állandóan valami nyálas baromságot akarsz csinálni, akkor ne számíts sok jóra.
2013. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általánosítás. Én nőként borzasztóan racionális vagyok, és ha egy pasi nekem arról áradozik, hogy mennyire tud szeretni, akkor sikítva menekülök előle. Nekem ez túl nyálas, csöpögős, rámtelepedős mentalitás...

De az sem hat meg, hogy mekkora a farka...

A nyálas és a bunkó között szerencsére vannak még fokozatok, nem csak ez a két véglet létezik. Nekem egyik véglet sem kellene.

2013. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6os, ne a végletekben gondolkodj...

Mondjuk úgy képzeld el, hogy a pasi szeret ölelgetni mint szeretetkimutatás, ad ajándékot csak úgy, meghallgatja, ha valami bajod van sőt, tudja kimondatlanul is, ha valami bánt meg ilyen apróságok.

2013. aug. 25. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7: Ismerem ezt a típust, és tapasztalatból írom, hogy nekem ez sok(k). Az ilyen pasik nem is érzik, hogy mennyire rátelepednek a nőre, szinte megfojt a szeretetével... mostanában is volt két-három ilyen pasi az életemben, akik szerettek volna velem kapcsolatot, én viszont menekültem.
2013. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, ha valaki ilyen rideg, nyilván nem egy olyannal fog össze jönni, aki ennyire törődik vele...

AMúgy szerintem csak az túl sok, aminek a másik nem örül.

2013. aug. 25. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez így van. Nem vagyok amúgy rideg, de nem szeretem, ha valaki olyan mennyiségben zúdítja rám az érzéseit, ami nekem már sok... fontos, hogy meglegyen az arányok.

Nekem az is kell, hogy érezzem, hogy a pasi nem bárkire zúdítaná az érzéseit, hanem hajlandó szépen lassan, fokozatosan megismerni, és a személyem válik fontossá. A te "típusodnál" ilyesmit nem szoktam érezni, csak azt, hogy van egy nő, aki úgy nagyjából megfelel az elképzeléseinek, és máris zúdítja rám az érzelmeit - anélkül, hogy igazán ismerne. Kicsit olyan idealizálós érzésem van, hogy nem ÉN vagyok fontos, hanem alkot rólam egy képet a saját kedvére, és azt várja, hogy én idomuljak ehhez a képhez.

2013. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!