Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Hogyan tud működőképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hogyan tud működőképes maradni egy nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elsősorba olyanok véleményére, tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik nyitott kapcsolatban élnek. Hogyan, miért alakult így a kapcsolatotok? Hosszútávon fenntartható ez? Vagy előbb utóbb úgyis csalódásba fullad?

2014. aug. 18. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Meglehetősen nehéz ez az ügy, mivel úgy jött nekünk a nyitott kapcsolat, hogy nem annyira akarunk egy embernél leragadni, de azért szeretjük egymást a párommal, de biztos, hogy ez nem fog sokáig tartani. Ha eléggé szeretsz valakit, inkább rendes kapcsolatba élj vele az sokkal hosszútávúbb.
2014. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én nem, mint nyitott párkapcsolatban lévő írok. Nagyon sok olyan sráccal szexeltem, akik nyitott párkapcsolatban vannak. Vannak, akik azért nyitottak, mert sok év (5-6-7-8) után mondjuk ki szexuálisan ráuntak egymásra, de szerették egymást, viszont érezték, hogy vagy elkezdik csalni egymást vagy szétmennek, amit egyikük sem akart, ezért jutottak erre a megoldásra, ami be is vált. A másik verzió az, amikor a két fél szexuális igénye jelentősen eltér. Mondjuk az aktív fél havi 1-2 szexet igényel, de a passzív akár naponta is szeretné, és lássuk be szerelem ide vagy oda bizony ez előbb-utóbb feszültséghez vezet és itt jöhet megint be a nyitott megoldás. Én azokat a nyitott kapcsolatokat nem értem, ahol pár hét vagy hónap után már nyitottban nyomják, mert ott szerintem nem beszélhetünk igazán kapcsolatról...
2014. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hello.Személyes tapasztalat,hogy egy nyitott kapcsolatba bármi belefér és bárki bárhol és bármikor.

Szerintem a nyitott kapcsolat olyan,mint az alkalmi szex.

Nem vagy a párod mellett,folyamatosan félre kúrsz stb....

Azt mondom,vagy monogám kapcsolat,vagy akkor már semmi.

2014. aug. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kettes válaszoló által leírt helyzet van, eléggé eltérőek az igényeink. Viszont a kapcsolat elég erős köztünk, ezért egyikünk sem akar szakítani a másikkal. De ez nem azt jelenti, hogy bármelyikünk folyamatosan mással szexelne, de nem probléma, ha alkalmanként előfordul. Elsősorban az érzelmi kapcsolat a fontos, a testi hűség nekünk nem annyira fontos. Van, aki szerint ez nem működhet, vagy nem jó, nekünk egyelőre nincs bajunk vele, és eddig bármi gond volt, leültünk és megbeszéltük.
2014. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteséggel és úgy hogy elotte teljesen megbeszélitek. Ha utána tartjátok magatokat ahhoz hogy oszintén elmondotok egymasnak mindent akkor sokáig fennmaradhat de ha szeretsz valakit akkor tényleg inkább a normális kapcsolat:)
2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jó barátsággal és alapszabályokkal


Mert én például vadászlélek vagyok, és párom meg szereti a többes szexet. De a vadász mindig hazamegy a jó meleg otthonba, nem fagyoskodik a préda mellett. ;))) Ő nem kíváncsi arra kivel hol voltam, tetszik neki, hogy "jó pasi vagyok" főleg hétvégéken, meg nekem is szimpatikus barátokkal ő is mindent meg kap amire vágyik, és hétköznap este egyedül nem tudtam megadni neki. Mondjuk nem egész harminc évesen még elég potens vagyok, hogy jusson több felé is.

2014. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Okés srácok ügyesek vagytok ;)


Szűrést ne hagyjátok ki ;)


Ilyen életformával nem árt. lol

2015. jan. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan biszex vagyok, de voltam csak fiúval is kapcsolatban, hogy csak pasikkal volta akkor tájt azaz fiúkkal.


Teljes őszinte kibeszéléssel vagy még utalással sem más partnerekre, jó nagyon minimális megengedett, így például a legkönnyebb. Nem csak ez az út van, de a két szélsőség valamelyike működik leggyakrabban. Ja megbeszélni előre a határokat. Én mindig több pasit kívántam, de ragaszkodó és fiúkkal 20-35 éves pasikkal is jól meg voltam évekig. A másik sumákolása miatt lett vége minden kapcsolatomnak.

Meg most leszek lassan negyven de legtöbben mert észak német vagyok 30-nak néznek, nem dohányzom, és túrázok. Ilyen hidegben is. Bár ilyenkor csak csoporttal.


Csapatjátékosnak kell lenni, vagy minimum jó párosnak. ;) Túrán én például velem együtt három fő után elhúzódok velük a többieknek, mindenkinek legyen elég tere, na ez is fontos a kapcsolatban.


Ragaszkodó monogám pasik, ritkán, de van, hogy bírják, ha vadász a partnerük évekig, pár hónap után borulni szokott a bili, mifelénk. És ez nem csak itthon van így, én éltem azért kint egy jó évtizedet.

2015. febr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy most épen monogám vagyok egy 24 éves sráccal közel négy éve, fent írtam. - Vadász Lélek.


Most alapszabály, rajta kívül mással kétszer nem szabad. - akivel voltam, nem is beszélek. Mint előbb írtam négy éve jöttem haza, kevés partner van már itthon vagy elérhető, a többi, meg amúgy is alkalmit akar. Az hogy megdugom egy legény garzon, az Astoriánál, és nem éri meg kiadni, most meg eladni sem, mert jobban lelakják, mint a kaució és a bérleti díj. Az ELTE bölcsész kar nem egy SOTE, de azért van elég meleg srác ott is, már helyben/közel - több találka hely is van ott a környéken, pont rendőrök rálátnak. Nem mintha én félnék, csak a másik miatt, fontos.

2015. febr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!