Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom tegnap este felhozta, hogy legyünk nyitott kapcsolatban. Két éve vagyunk együtt, és mostanában tényleg kezd egy kicsit ellaposodni a dolog, ezt én is érzem. De ez a kérés meglepett. Nekem nehéz abba belegondolni, hogy ő másokkal fog szexelni (persze, nekem is lehet majd...).

Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek vagy nem?


20/L


2014. júl. 12. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Beszéld meg vele normálisan. Én a soha nem fogok 2 nővel szexelni.
2014. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Talán maradi vagyok, de amikor a nejem (immár exnejem) hozta fel ugyanezt, úgy vágtam ki, mint a macskát szarni.


Mondjuk hozzátartozik ehhez, hogy neki ez csak akkor jutott eszébe, mikor behízelegte magát egy másik kandúrhoz, előtte nagyon morcos volt, ha csak egy pillanatra is megnéztem egy másik nőt.


De az úgy nem működik, hogy nálam lakik és mással kúráltatja magát.

2014. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Én belemennék, sőt bunkó módon szakítanék vele! Ellenben, ha ismerkedsz írj!
2014. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Ennek a kapcsolatnak már kereszt van.

Vagy nyitott kapcsolatoztok (kb. mintha együtt se lennétek) vagy egyszerűen külön vizekre eveztek és legalább nem nézed azt, hogy a másik éppen melyikkel hancúrozik.

2014. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
A nyitott kapcsolat nagyon modernnek tunhet, meg huh hat haladunk a korral, csak epp nem mukodik. Altalaban csak az egyik felnek jo, neked lathatoan mar most nem tetszik. Ha a parod ehhez ragaszkodik annak ellenere, hogy te nem akarod, akkor egyszeruen eretlen a tartos kapcsolathoz. Addig szakitsatok, amig nincsenek gyerekeitek es/vagy nem fuggtok egymastol anyagilag (kozosen vett haz, stb.)
2014. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ki az a paraszt aki lepontoz, de ha jobb véleménye van, írjon jobbat, vagy fejtse ki, hogy mi baja van! Mert, ha engem és másokat 0-ra pontoz, akkor ő pont fordítva gondolkodik, mint mi!
2014. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontoz le, mindjárt adok mindenkinek zöldet. :)

Ha meg más a véleménye, írja le, kíváncsi vagyok rá. Nyilván ezért írtam ki a kérdést is. ;)

Azoknak köszönöm, akik eddig válaszoltak!

2014. júl. 12. 10:11
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem az zavar, hogy lepontoznak, hanem, hogy aki lepontoz az miért teszi? Ezt nem értem. Ha másképp gondolkozik az az ő dolga, de akkor fejtse ki a véleményét!
2014. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem ez nem menne
2014. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel 20 év házasság után örülnék, ha a férjem ezzel állna elő... így nem őrölne fel az, ami felőröl...


Tehát: én belemennék...


De neked elsőre nem ajánlom... tény, a nyitott kapcsolat sem arról szól, hogy mindig bejelenti, hogy most randija lesz...


Gondold át! Csak akkor menj bele, hogy ha nem fogsz azon rágódni, hogy vajon mikor, kivel mit csinált! Ha át tudod értékelni úgy a szexualitást, hogy csak a testi vágyak kielégítését látod benne, és nem zavar, ha mással is, akkor menj bele, még jól is elsülhet, veled is szenvedélyesebb lehet akár...

De ha neked fáj, ha téged ez gyötörne, akkor inkább ne!


Mindenesetre becsülendő, hogy nem a hátad mögött megy félre, hanem eléd áll a kérésével.


Ha én ezzel a férjem elé állnék, akkor ott lenne vége a házasságomnak kb.

2014. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!