Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha poénra veszem, az jó?

Figyelt kérdés

Vannak a páromnak ilyen fura dolgai, amiről sehogy sem lehet leszoktatni. Én ezeknek megpróbálom keresni a hasznos oldalát, vagy poénkodni rajta.

Pl:

-Sosem hajtja le a WC ülőkét. Az olajat főzéskor a WC-be szoktam önteni, és mivel még forró, kész bűvészmutatvány úgy kiönteni, hogy közben hajtom fel az ülőkét, és nem borítom magamra.

Azóta megköszönöm, hogy úgy hagyja az ülőkét, mert segít vele, és mindenki boldog.

-Vagy ma nem volt kedve a hegedűt bevinni a boltba, ne kelljen már a polcok közt egyensúlyoznia vele. Otthagyta nekem a drogériában, hogy majd én tartom addig.

Reakcióm: "Szuper! Most mindenki azt hiszi, zenész vagyok!" :D

-Kértem, hogy én is ihassak kólát, mondta, hogy inkább felezzük el. Megitta a felét, aztán nekem adta. Fordulok el, látom, hogy már megint issza. Én:"Olyan kedves, hogy segítesz meginni ezt a sok kólát (3dl volt erdetileg), és nem hagyod, hogy egyedül szenvedjek vele".

Erre zavarba jött, és visszaadta.


Ilyenkor néha tombolni tudnék, de megpróbálom poénra venni...


L


2014. aug. 18. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokkal jobb ha poénra veszed mintha mérgelődnél vele,abból csak veszekedések lennének. Ugy látom a poénokból is ért,és ez a lényeg,és igy neheztelés sincs. Ezek nem akkora dolgok amikért megéri vitatkozni,ugyanakkor zavaró mindennapi események. Szépen higadtan ha megmondod neki mi zavar,talán az is segít. De ez a poénos megoldás se rossz:)
2014. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de inkább beszéld meg vele játszmázás helyett
2014. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Irigyellek a jó hozzáállásodért :3
2014. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fura ez az emberke...
2014. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő vagy én?
2014. aug. 18. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon szimpatikus benned!
2014. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 18. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hagyja a vécéülőkét, ahogy akarja, te zsémbes némber.


Jóhogynem már beszabályoznád azt a kevés örömöt is az életében, ami van.


Nyugodjál le, és maradjál csöndben ilyenkor.


Semmi jogod/okod beleszólni a hétköznapi szertartásaiba.

2014. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi bajod van, utolsó?
2014. aug. 18. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmi, baj veled van.
2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!