Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a barátom születésnapja és még mindig nincs ötletem, hogy mit adjak neki ajándékba. Úgy terveztem, hogy veszek neki valamit, de nem tudom, mit lehetne. Tudnátok ötleteket adni, hogy mit vegyek vagy készítsek neki holnapig? Mert az időhiány nem probléma, nem szokott gondot jelenteni egy nap alatt elintézni ilyeneket, a probléma az, hogy nincs ötletem. :/

2014. aug. 18. 20:37
 1/7 anonim válasza:

És ezt miért mi mondjuk meg???

Tessék,itt a mai felszínes kapcsolatok mintapéldája,a barátod biztos jóképű és izmos is,sőt lehet gazdag,de,hogy mi az érdeklődési köre,arról halvány fogalmad sincs.

2014. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit adsz neki, de a szexet el ne felejtsd! :D
2014. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm egyszer "rendezett" egy gyertyafényes sörözést. Mármint a sörözéssel kezdődött...

Próbáld ki, hogy nem tárgyban gondolkodsz.

2014. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Műbrokit
2014. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha venni akarsz, és még utolsó pillanatban be tudsz menni egy ékszerészhez vagy valami ilyenre, akkor szerezz be egy orvosi acél karkötőt (férfiaknak nagyon szépek vannak, 6000ft-ért már kapsz rendeseket, de olcsóbban is)

ha több pénzed van, akkor pedig egy ezüst nyaklánc, szerintem ezt a kettőt nem lehet elrontani és mindenkinek jól áll :D meg emlékezetes is, mert mindig hordani tudja

2014. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát.
2014. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tudom,hogy tavalyi a kérdés de azért hátha valakinek segitek vele.

Ha a párodnak vannak barátai ésszeretnek együtt logni rendezz meglep bulit a buli tartalma az kortol legyen függö.

Süss valamit akár olyan tortát ami a kedvenc gyümiei vannak benne v édességei.

figyelj rá h mit szeret.

Cs tanács de nem mindig az a lényeg h mennyit fizetc egy ajándékér hanem h tényleg az ö világa legyen

remélem tudtam segiteni párembernek

2015. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!