Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti kiakadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kiakadnátok, ha a barátok egy másik lány előtt azt mondaná nektek, hogy el mész a p*csába? (még akkor is ha csak humoros dologról volt szó)

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Az én férjem ingelligens és kulturált, így nem beszél velem.

2. Ha egy pasim így beszélne velem, abban a pillanatban otthagynám.

2014. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
nagyon szitutól függ... de én szoktam neki mondani, h jajmárdegeeeecivaaagy, és nem sértődik meg :)
2014. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes, lány létedre ilyen ordenáré vagy? :)
2014. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ. Én intelligens vagyok, de mégis sokat káromkodok. Sokszor "csúnyán" beszélek másokkal is, de aki ismer az nem veszi a szívére. Nagyban függ a kontextustól és hogy egyébként hogy beszél veled a barátod.


(Ez olyan, mint az, hogy mi régen az osztályban egymásnak mondogattuk, hogy a kruva anáydat és röhögtünk, szóval...)

2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi kölcsönösen szoktuk ezt mondani egymásnak a párommal, persze poénosan.

Ja, meg a "Nyald ki a seggem!" "Kapd be!" beszólásokra mindig az a válaszunk egymásnak, hogy: "Meg volt." vagy, "Majd este." :)

2014. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyeneket mi is szoktunk a barátommal, amikről az 5ös válaszoló ír, de nyilván egymás közt mondunk ilyeneket.

én max. azt szoktam mondani vigyorogva, hogy "de köcsöööög vaagy" :D de ezt se idegenek előtt.

azért én biztos szólnék a barátomnak, ha ezt mondaná nekem, hogy túlment a határon..


23L

2014. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyzettől függ.Mi igen szabad szájúak vagyunk a párommal.

Idegen előtt nem mondana ilyet nekem vagy ehhez hasonlót,ahogy én sem.De közeli barátok előtt,ahol megy a hülyeség stb. ott igen.Én nem veszem fel,alapból a férfiakkal jobban kijövök,ilyen közegben dolgozom,szóval engem nem zavar.Persze azt is nézem ki mondja.Ha túlságosan sok nekem,akkor nyilván megjegyzést teszek,hogy "hé haver nem vagyunk barátok"...

2014. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!