Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik őszinte válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik őszinte válaszokat várok miért tagadtok még akkor is mikor egyértelmű a dolog? " tisztelet a kivételnek"

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nőknél is van ilyen. Úgy mondod, mintha ezt csak mi csinálnánk.


Egy kivétel.

2014. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

én nem tagadnálak meg az biztos nem akarsz ismerfedni 15/F

nem kell hülyének nézni :D komolyan

2014. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem úgy írom, nyilván nőknél is van.... de nem csak megcsalásra gondolok, bármire....
2014. aug. 19. 19:51
 4/8 A kérdező kommentje:
28N vagyok :)
2014. aug. 19. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik tagad akkor már. De valljuk be, akkor már jobb ha következetes marad. :)
2014. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha viccesbe van a téma, egy ilyen piti dolog miatt, kérdezi h mé hazudok , tudja h hazudok , én közbe mondom h nem , de magamban remélem h látszik rajtam h hazudok és tudja h hazudok , akkor ez jo érzéssel tölt h ennyire jol ismer :D ( de csak olyan közeli csajoknál) , de ha komolyabb vita van v vmi és ha hazudnak akkor csak félnek a következménytől v az igazságtól , nem tom nem a szokásom hazudni :D
2014. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindig tagadni kell! hogy miért? ha bevallod egyértelmű, ha tovább tagadsz akkor a másikban még ott a kétkedés, hogy mi van ha mégis igaza van, mi van ha...? és ha eléggé hinni akar annak aki hazudik, akkor el is hiszi neki, hogy a hazugság igaz.
2014. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ezt maximum egy naiv lánnyal el lehet hitetni, tagadni a végsőkig......

nekem az őszinteség fontosabb, még ha az a dolog fáj is... a másik meg nem látom értelmét ha olyan dolgot tagadunk mondjuk ami egyértelmű..... ilyenkor én érzem azt hogy hülyének néznek.... pedig nem vagyok az!

2014. aug. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!