Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam az udvarlásba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam az udvarlásba! De nem akarom, hogy azt higgye a lány, hogy lemondtam Róla. Hogy tegyem ezt?

Figyelt kérdés
Tök egyszerű a szitu: belefáradtam, marhára. Főleg, hogy nincs haszna. Nincs pozitív visszajelzés egy jó ideje. Gyötröm magam, mindenféle őrültséget csinálok a lányért, haverjaim (lányok) közül már egy belémzúgott, mert hogy annyira tetszik neki, amit ezért a lányért tettem, meg teljesen elálnék tőlem a haverlányok, de pont az a lány nem, akit szeretek. Pedig régebben neki bejöttek az ilyesmik. De már úgy érzem, nincs haszna. Sőt, néha lecseszést kapok. Szóval, mondjátok: mit tegyek? Elfáradtam, belefáradtam, de szeretem, és szeretném, ha tudná, még nem mondtam le Róla, de az az igazság, hogy 0 pozitív visszajelzés után kicsit elment a kedvem tőle, főleg, ha még kapok egy pár negatívat is. Szóval mit tegyek? Nem akarom feladni, csak egyszerűen legalább pihenni.
2010. jan. 14. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha semmi pozitív visszajelzést nem kapsz, sőt, néha még lecseszést is kapsz, akkor sztem egyértelmű, hogy hagyjad a lányt.

1. Mert ha tényleg nem jössz be neki, akkor ez nagyon idegesítő.

2. Általában sokkal jobban kell az az illető, aki nem nyomul ennyire. (Engem még akkor is zavar a túlzott udvarlás, ha tetszik a srác).


Biztos nehéz lesz elfelejteni őt, de ha egyszer nem kellesz neki (az írásod alapján), akkor hagyjad, neki is jobb lesz és neked is, mert nem kapod majd folyamatosan a lecseszést, vagy csupán a semmi reakciót (mert az is elég rossz).

Remélem nem bántottalak meg és azért fel a fejjel :)

2010. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudod, ez ilyen felemás. Néha azt érzem, nagyon is bejövök, közös ismerősünknek is mesél rólam, meg minden közös dologra emlékszik, szinte szó szerint idéz, meg néha vicces, hogy ugyanazokat a dolgokat csinálja, mint én, ugyanúgy (észre sem veszi), de néha meg egyszerűen átnéz rajtam.
2010. jan. 14. 23:52
 3/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék már egy olyat, mert sosem csináltam meg vele, hogy békénhagyom mondjuk 2-3 hétre, csak elég jól ismerem ezt a szemnek szép nőnemű egyedet, hogy önbizalma nem sok, és egyből azt hinné, lemondtam Róla...
2010. jan. 14. 23:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez a részéről talán csak vonzódás, mert ezek szerint bejössz neki, de akkor hosszú kapcsolatot nem akarna veled, vagy még nem biztos abban, h össze akar-e veled jönni, gyűjti magában az érveket, ellenérveket :)

Bocs hogy már megint magamból indulok ki, de csak így tudok tanácsot adni.

Szóval nálam is van ilyen, h van egy srác, akiről csomót gondolkozom, beszélek és tetszik, de minél többet gondolkozom róla, egyszerűen vmi elbizonytalanít és találok benne vmi kis hibát, ami zavar.....(és ezt egyébként utálom magamban, h ilyen vagyok, h szinte már senki sem felel meg....na mindegy...) és most lehet, h vívódik magában, h akar-e tőled vmit, v nem. Bár ha engem vmi egy kicsit is elbizonytalanít, akkor attól az embertől már tuti, h nem akarok semmit, mert ha belevágnék egy ilyen kapcsolatba, akkor az olyan nyomasztó lenne...meg hát szerelem nélküli...

Lehet, h összevissza írtam, de remélem érted.


Első válaszoló voltam.

2010. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De akkor hogy emlékezhet kristálytisztán olyanokra több hónap (csaknem félév!!!) távlatából, amikre például én már szinte nem is emlékszem, pedig mit ne mondjak, eléggé élénkek az ezzel a lánnyal kapcsolatos emlékek. És nem úgy meséli, mint rosszakat, vagy mint "elfelejtendő" dolgokat.
2010. jan. 15. 00:10
 6/17 anonim ***** válasza:

Megint első válaszoló vagyok.

Még annyi, hogy azért lenne szerelem nélküli, mert a Szerelmemmel vagy azzal az emberrel kapcsolatban , akibe tudom, h szerelmes tudnék lenni (tehát nagyonnagyonnagyon tetszik) semmi nem bizonyít el, mert elfogadom úgy, ahogy van.

2010. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha csináltam elég nagy marhaságokat?
2010. jan. 15. 00:14
 8/17 anonim ***** válasza:

Megint magamból indulok ki....Hát erre megint csak azt tudom mondani, h tetszel neki, vagyis vonzódik hozzád nagyon. A szikra megvan köztetek, csak lehet, h tudja, h nem tudna beléd szerelmes lenni és nem akar veled hosszú kapcsolatot és mindemellett tudja, h te meg pont az ellentettjét szeretnéd és nem akar megbántani.

De lehet, h egyáltalán nincs igazam, csak azt tudom írni, h én mikor szoktam így viselkedni.

2010. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mármint a lányért tettél marhaságokat? Hát én ha már eldöntöttem magamban, h nem akarok vele hosszú kapcsolatot, akkor egem nem hat meg, nem fogok ezért összejönni vele, ilyenkor sajnálom szegény srácot, h már elmondtam neki 1000x, h nem akarok tőle semmit és még mindig teper, vagy ilyenkor már egyenesen idegesít....

De ezek megint az én gondolataim.

2010. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jajj, nem, olyat, ami a lánynak sz*rul esett. :\
2010. jan. 15. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!