Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élek, de néha feltoltok egy fórumra képet magamról (fehérnemuben vagy az nélkul is). Kell az onbizalmamhoz, jól esik ha mások is megdicsérnek. Mi errol a véleményetek? Elsosorban férfiaké. (Párom nem tud errol)

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 12:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Az a véleményem, hogy ide is feltölthetnéd! Itt is kapsz dícséretet! :D
2014. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz 1 képet fehérnemű nélkül akkor megmondom..
2014. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha én párom lennél, azért bántana, mert akkor az én véleményem, én szavam, dicséreteim, bókjaim mehetnek a levesbe. Nem számítana amit mondok neked, és inkább a sok ismeretlen véleményre adsz.
2014. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj gondolom régóta vagy vele, szerintem ezzel sokan igy vannak csak nem merik igy bevállalni ,nekik elég ha bókolnak az utcán
2014. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem örülnék ha a párom a netre tolná fel a képeit és más férfiak nézegetnék/csurgatnák rá a nyálukat...

egyébként,meg ilyenkor a sok kanos férfi örül,hogy egy nő feltette a képét (amúgy sem túl gyakori ez) és úgysem fogják azt mondani,hogy szarul nézel ki...

kissé r*bancos viselkedésre vall már megbocsáss ,de a véleményemet kérdezted :'D

16/F

2014. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hát ha a barátnőm csinálná tuti nem tetszene...ha arccal csinálná akkor szerintem vége lenne a dolognak...


te arccal töltöd fel?


21F

2014. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Arc nélkul természetesen..

Kapok a páromtól is bókokat, csak néha jól esne kicsit tobb és ezért csinálom...

És kaptam már negatív kritikát is (igaz keveset :D )..

2014. júl. 21. 12:42
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is küldhetsz képeket. Véleményezlek! ;)
2014. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Két dolog jut eszembe erről. Egyrészt ezek szerint a párodtól nem kapsz elég pozitiv visszajelzést, és ez már annyira kezd zavarni, hogy tevőlegesen is teszel azért, hogy megkapd. A másik, hogy vágsz más figyelemre, ha meg is dícsér szeretnél "elfogulaltlan" emberek tetszését is elnyerni. Kissé talán kezded bezárva érezn ia nemiségedet egy párkapcsolatba. Kell egy kis "kaland".

Gondolom nagyon izgatónak találod ahogy am eztelen képedet méltatják.


A kérdés mindössze az, hogy a párod mit sózlna hozzá? Esetleg közösen csinálnátok ilyesmiket? Mindkettőtökről lehetnének ilyen fotók, az amatőr kategóriák zsúfolásig vannak ilyen párokkal, akik egymást lefotózzák, és felteszik a képeket :)


A probléma nem probléma ha mindketten ezt izginek találjátok. A probléma az ami most van, hogy neked vanegy önbizalom hiányod, esetleg kicsit perverzebb nemiséged, amit a párod háta mögött titokban vagy kénytelen/akarsz csinálni.


Óvatosan tapogasd ki, hogy ez bejön e neki. Viccesen egyszer mond azt, hogy "akkor mi fotózz le és tegyük fel a netre kinek tetszene vajon?" És kiderülne, hogy esetleg ráharap e, és onnantól probléma megoldva. :) Ha nem, akkor viszont marad ez a felállás bár nem támogatom a másik háta mögötti kalandozásokat.

2014. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

3.4, ezzel nem teljesen értek egyet! Pont hogy a párja fog elfogult véleményt mondani, mert nem akarja megbántani, úgyse fogja azt mondani, hogy de megcsunyultál!

Az ismeretlen meg miért hazudna? Itt is rengeteg kritikát szokott kapni egy-egy képfeltöltő. Legalábbis én megmondom ha tezsik, de azt is, ha nem.

Úgyhogy néha kell is a visszaigazolás, persze arc nélkül, nincs abban semmi.

2014. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!