Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli a hajam?!

Figyelt kérdés
A pàrom azt akarta hogy fessem szôkère a hajam ( termèszetes hajam színe fekete, de vörösre festettem) , addig unalmaskodott ameddig nem festettem be szôkère, amikor nagy volt a kinôtt haj, mondtam hogy be kell festenem mert ez így ronda, erre azt mondta hogy elhagy ha befestem. Egy pàrszor befestettem ès akkor nagy veszekedès lett belôle. Nagyon azthiszem hogy azt akarja hogy ronda legyek. Nem tudom veke megèrtetni hogy az emeberek a kinôtt hajròl azt gondoljàk ròlam hogy elhanyagolom a hajam, ùgy mondva mintha nem lenne pènzem egy hülye hajfestèkre.
2014. aug. 19. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hajfétise van. :D
2014. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elhagy, ha nem fested be a hajad ?...Ez komoly.


Mondd neki, hogy te meg azt akarod, hogy szoliba járjon és ő is fesse át a haját más színűre. Na ehhez mit szólna ?-.-

2014. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Es milyen erveket sorol fel? Amugy megcsinaltathatnsd ombrera es akkor szoke is lenne meg nemis :)
2014. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon szerethet, ha ennyi miatt szakítana
2014. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elhagy, ha nem fested be? Menjen.
2014. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha èn mondom meg neki hogy milyen legyen a haja, vagy ha ,ondom neki hogy a nadràgja nem jòl àll rajta akkor ordibàl. Azt mondja hogy az iraki nôk ùgy festik a hajukat hogy az ùgy nèz ki amikor nekem kinôtt a hajam.
2014. aug. 19. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Te miért is vagy vele...?
2014. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szakíts.. minél előbb..
2014. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van?! Ijesztően furák vagyok mindketten... :/
2014. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így messziről azt javasolnám, hogy mihamarabb legyen vége ennek a kapcsolatnak.
2014. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!