Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyakomplekszusom van? :o (16f)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakomplekszusom van? :o (16f)

Figyelt kérdés

Ezt a megjegyzest kaptam egy lany 'baratomtol'...

Mondjuk en nem adok neki egyaltalan.igazat :D Anno volt egy lany (velem egyidos) szerelmem..(kolcsonos volt) aztan belepett kozbe egy masik lany (almaim noje) es az elozo egyik naprol a masikra teljesen hatterbeszorult.... Na szoval ez a lany tobb mint egy evvel idosebb volt de erettebb is mint kellene (ekkor 15voltam) na szoval ez a lany mellet egyszeruen megkomolyodtam es erettebb lettem kortarsaimnal.... Azota is CSAK az idosebb lanyok irant erdeklodom, es fiatalabbakra, akar ha felvvel is de sajnos azt mondom gyerekes....

Nem tudom miert, de jobban vonzodom a már kimondottan noiesebb elegansabb, hatarozottab lanyokert...es kicsit furcs is hogy ok is megneznek, "szemezgetnek" velem...ebben gondolom szerepet jatszik a genetikam is mert altalaban 18-19nek tippelnek meg :) nyilvan nekem is vannak korlataim, pl egy 20eves mar nem igen kellene...es annyira erett meg nem is vagyok hogy kozos nevezore jussunk egy egy temaban...

(legidosebb csaj is csak 2.5evvel volt oregebb nallam)es nem, nem azert lett vege mert nagy volt a korkulonmbseg...

Es vegul!!! Ha egy fiunak ilyen eselyei adodnak az eletben, nyilvan el is vele, mert hat egy idosebb baratno eleve magasabb rangletrara emel fel, es a haveroknal is fel lehet vagni vele...SZERINTEM! SZERINTETEK???? (16F)



2014. aug. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
akitől kaptad a megjegyzést az hülye, nincs tsiztában a fogalmakkal.....
2014. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, az akkor lenne ha csak a 30-40 év körüliek érdekelnének
2014. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem anya komplexus szerintem. Vagy felakarsz vágni vele és ez vezérel kicsit, vagy egyszerűen neked ők jönnek be. Ennyi.
2014. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a pár év nem számít, ettől mèg nincs anyakomplexusod:)
2014. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andrea Henrietta ***** válasza:

Egyszerűen csak az idősebbek iránt vonzódsz, ezzel ninc semmi gondd.


Anyakomplexusod akkor lenne ha az édesanyád korú nőkhöz vonzódnál, azaz kb 30-40-50 évesek. Mivel ez nem áll fent, én a helyedben nem aggódnék.

(És mivel még nagyon fiatal vagy az is lehet, hogy úgymind "kinövöd", vagyis idővel talán a te korosztályod is érdekelni fog... úgy 4-6 év múlva)

2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hjaaa...egy-két év? Azt hittem 10-15 év korkülönbségről van szó! Anyakomplexus...menj már!
2014. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15-16 évesen mindenki örülne az idősebb barátnőknek. Nekem 15 évesen egy 36 éves özvegy vette el a szüzességem, 16 évesen egy 18 éves szépséggel jártam. Ez nem anyakomplexus, a korban hozzád illő lányok (11-12 évesek) nagyon gyerekek még. Majd huszonévesen ráérsz a korosztályodban mazsolázni.
2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!