Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Rosszul esne ha a barátotok nem akar bemutatni a szüleinek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen.
2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
ha nincs rá nyomós oka, akkor egy idő után rosszul esne
2014. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb idő után igen. De egy pár hét után nem venném még a szívemre. :)
2014. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, h mennyi idő után és h mi az oka annak, hogy nem akar bemutatni.

Nekem pl anyám iszik, ezt szégyellem és idő kell, hogy rászánjam magam a bemutatásra. A volt barátomat is több, mint 3 hónap után engedtem fel, inkább én mentem hozzájuk.

Szóval, ha a barátomnak is valami nyomós oka lenne, akkor a saját pèldámból kiindulva megérteném, de próbálnám meggyőzni, hogy nem lesz semmi baj.

Viszont, ha semmi nem áll a dolog mögött és csakúgy szimplán nem akarna bemutatni, akkor azt gondolnám, hogy nem vesz komolyan

2014. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fényember ***** válasza:

A baratommal tobb mint harom honapja vagyunk egyutt es az en szuleim meg csak nem is tudnk rola. Ezt o is tudja.es beszeltunkverrol. Tudja hogy milyenek a szuleim, foleg apam, o tuti eltiltana tole, arrol meg nem is beszelve hogy apam tanitja ot a suliban, es hat nem a legkedvesebb apum. :D

Szoval igy megerti.

De ha a parom "csak ugy" nem mutatna be a szuleinek, erosen felteteleznem hogy szegyel elottuk, vagy nem gondolja velem annyira komolyan hogy be is muatasson. :)

2014. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztos h nem fogom elhozni hozzánk... Nem akarok szüleim miatt szégyenkezni előtte, elég vacak gyerekkorom volt illetve van, el vagyok nyomva.... Még elképzelni se tudjátok milyen körülmények közt kellet felnőnöm... Egy bnőmet se hoztam haza és jó ideig nem is fogok egyet se...
2014. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem esne rosszul, elég izgulós vagyok, sok stressztõl megkímélt volna a párom ha nem mutat be a szüleinek.
2014. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-össsel egyetértek ugyaz vagy kb hasonlo probléma van , de emiatt nem akarnan elvesziteni b.nőm ha lesz még.
2014. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen roszul..azt ereznenk vagyis en h nemvagyok fontos szamara.
2017. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!