Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hagynátok hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hagynátok hogy sok mindent a barátnőtök fizessen nektek?

Figyelt kérdés

Az ekezetekert bocsanat. Adott egy szituacio: van egy jomodu, gazdagabb lany es egy szegenyebb/atlag alatti fiu. Ha ti ebben a helyzetben lennetek a baratnotokkel, akkor engednetek neki h pl rendszeresen meghivjon titeket kajalni, moziba? Vagy esetleg egy feleves fordulon kifizessen az etteremben egy majdnem 10 ezres szamlat? Csak azert mert o jomodu. Es itt nem egyszeri alkalomrol beszelek, hanem egy 9 honapos kapcsolatrol, ahol szinte folyamatosan ez megy. Ti ezt magyaraznatok azzal, hogy a baratnotoket azert nem hivjatok meg sehova mert nincs penzetek, es ugyis o gazdag had fizessen? Meg ez a szokasos duma, "hogy ha en olyan gazdag lennek mint te, en is mindent fizetnek neked". Ja, en meg ha vizen kozlekdnek hajo lennek. Jok ezek a "ha ez, meg az lenne" szituacios mondatok, mivel barki tudja ezt mondani , mert ha ugysincs az a helyzet targytalan a tema, es nem derul ki hogy ugy lenne vagy sem. Barki tud barmit mondani, nekem errol ez a velemenyem. Elso sorban fiuk valaszat varom, hogy mit gondolnak errol a helyzetrol, de lanyok is irhatnak.

Koszonom ha elolvastad!


2014. aug. 20. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én helyből nem nagyon kezdenék olyan csajjal, aki nálam sokkal gazdagabb, kellemetlen lenne.
2014. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki nem gazdag, az is tud élményeket adni a barátnőjének... pl. egy mozi néhanapján vagy csak a városban andalgás nem kerül sokba. És nem igazán szabadna hagyni, hogy mindent ő fizessen, mert ez később visszaüthet...
2014. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan fickók, akik direkt erre hajtanak, persze jól néznek ki, és csak a pénzes csajok érdeklik.

Ám én nem hagynám.

Vagy feleznénk, vagy nincs több mozi/étterem.

Ha nincs rá pénzem, hát mennénk.

Szörnyen megalázó lehet.

2014. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám, egy igazi ff nem engedi hogy fizessen
2014. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak esetenként engedném, nem folyamatosan mondjuk egy hónapban egyszer fizethet egy mozit, de ez a max.
2014. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem férfias. Tehát nem hagynám.

19F

2014. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom a zsebpénzét elcigizte és magára költötte mindig (PC játékok), rám nem maradt... amikor már idegesen odaszóltam ezért neki, hogy mindig csak én fizetek neki, kiakarta vágni magát azzal: hogyha gazdagabb lenne, ha lenne egyáltalán annyi pénze, akkor mennénk sokfelé. Mondom:

1., Nincs az a pénz, amit ő ne tudna elkölteni

2., Ha elég sok pénze lenne, azt is szinte csak magára költené

3., Nem azért nem volt pénze, mert szegény, hanem mert elfuserálta és nem mentünk sehova emiatt, csak ha én fizettem

Na ezen jól összevesztünk, azóta megtanulta a jómodort és nem csak magára költ,, Hozzáteszem, nem járunk étterembe, 2-3 hónaponta megyünk pizzázni maximum, vesz nekem néha csokit és egyszer-egyszer virágot, na meg az ünnepek... Én többet nem is várok el tőle! De még ezt se csinálta. Más az, ha tényleg nincs pénz és más az, ha van, csak kidobja az ablakon és azért nincs. A barátom már nem vesz játékokat és leszokott a cigiről, azóta jobb dolgokat, pl. jobb minőségű felsőket és cipőket vesz magának, mert a cuccai hamar kikoptak, kinyúltak, a cipői 1 éven belül szétmentek, mert csak azokra futotta. A cipője most 1 éves, semmi baja, a cuccai jobban bírják a strapát és mivel leszokott a cigiről, rászokott a focira :D Egészségesebben él.

Egyébként ha végképp szegény gyerek lenne, akkor soha nem vitetném el magam Vele ide-oda, csak ha nem fizetős. Egy otthoni romantikus vacsora gyertyákkal nagyon cuki tud lenni és olcsóbb is! :) Mindig a jövő lebegne a szemem előtt, hogy 2-5 vagy valamennyi év múlva összeköltöztök, saját munkátok lenne és saját talpra állnátok és jobb lenne az anyagi helyzetetek, több helyre eltudnátok menni! Ha rendes és cuki a srác persze... nem minden bokorban terem olyan pasi! :) Szerintem ha igyekezne a pasi, akkor várnék a dolgokra :)

2014. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt mondanám vigyázz ezzel a szituációval. Megteheted, meghívod, nincsen ezzel semmi baj. Csak vigyázz, nehogy kihasználja a helyzetet.

Én nem vagyok gazdag, de szinte mindig megleptem a párom valamivel (csak mert szerettem). Egy idő után készpénznek vette, ő nem hívott meg soha semmire, pedig jól esett volna.

2014. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mivel külön koliba lakunk, ezért meg van beszélve, hogy ha együtt alszunk, akkor a "belépőt" felezzük (mindkét koliba 600Ft-t kell fizetni éjszakánként, ha vendéget fogadunk), de a többi meg általában oda-vissza alapon megy. 21F
2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3


Mert az valóban jobb, ha sosem mentek együtt sehova csak mert "ez megalázó"... Fizettem már én is a barátomnak is pl. Állatkert belépőt + bent a kajánkat, mivel neki ennyi szórni való pénze nincs, viszont én meg szerettem volna elmenni vele és jól érezni magunkat. Szerintem nem azt kéne nézni, ki költ kire és mennyit, nem lenne egyszerűbb simán csak élvezni az együtt töltött időt és az élményeket?

2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!