Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok ha barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok ha barátnötök barátotok netán mozgássérült lenne továbbra is szeretnétek. Járnátok vele vagy ott hagynátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
nem tudnám ott hagyni soha! 26/f de senkim se volt eddig
2014. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hagynám ott.
2014. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán szereted, nem hagyod ott, hanem küzdesz vele, és segítesz amiben tudsz.

17/L

2014. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Elhagynám.

Tudod te milyen drága a gumi a tolókocsira ???

2014. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából el sem tudom képzelni a dolgot...De nem is akarom.

Így gondolom csak, hogy akit akarok, azt mindenképp akarom majd, nem csak egészségesen.

2014. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Mivel fordított esetben otthagyna a lány én is ezt tenném. Nincsenek illúzióim!


Persze mindegyik azt mondja, hogy nem hagyná ott, sőt "még jobban szeretnék". De aki ismeri már az Igazi életet azt tudja mi az ábra!

2014. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott, szeretném ettől még, de szerintem a különbségek, nehézségek előbb utóbb szétválasztanának minket.
2014. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os: Ha ismernéd az Igazi Életet, akkor éppen azt írnád hogy nem, nem hagynám ott.... Ha igazi életre vágysz, keresd az igaz értékeket.
2014. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a 6-osnak igaza van: nagyon nem toleráns a mai társadalom. Jobb kimondani, mint kétszínűsködni.

Így inkább én is azt mondom, hogy otthagynám.

2014. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!