Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon csúnyán beszélek a barátommal!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mitévő legyek, de megalázom (de nem mások előtt), nagyon csúnya szavakat mondok neki. Érzem, hogy ennek vége lesz! Belátom, hogy milyen gonosz vagyok!
2010. jan. 15. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne csodálkozz ha vége lesz. Ha szereted nem kéne így beszélned vele...
2010. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ételek italok???? o.O


Hát ne beszélj csúnyán! Anyukám mindig azt mondta kis koromban, Előbb gondolkodj, és csak aztán beszélj!

Szerintem igaza van. Fontold meg ér e neked annyit a barátod, hogy le tudsz szokni erről, és gondolj bele neked hogy esne. Ha nem ér annyit akkor szakíts, ha igen változtass. Amúgy sem szép ha egy lány csúnyán beszél, sőt kiábrándító tud lenni. 19/L

2010. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ételek, italok után moss fogat, mert mocskos a szád!
2010. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta a barátnőm, egyszer betelt a pohár, két napig sírt, azóta nem keresem.
2010. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor, mit?

Nem tudod magadban tartani? vagy csak úgy jön, amikor beszélsz hozzá? Inkább ne mondj neki semmit, tartsatok "néma-hetet".

Vagy próbáld meg kevésbé csúnyákkal, esetleg viccesebbekkel helyettesíteni.

2010. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak hogy elveszítheted, szerintem ez fájdalmat is okoz neki. Nem tudom, ki hogy van vele, én férfiként amellett, hogy szeretem, ha felnéz rám a barátnőm és szeretem is, ha férfias vagyok, azért a férfiaknak is van gyenge, gyengéd oldala, és nekem a barátnőm az, aki előtt ezt felfedem, akivel megosztom a félelmeim, vagy a szorongásom, vagy ha valami bánt, szomorú vagyok. És ha ő bánt, ha vág valami olyat hozzám: akkor az sokszorosan fáj, mert úgy érzem, az egyetlen ember, aki előtt megnyíltam, kihasznált, kiszolgáltatott vagyok, eljátszotta a bizalmam.
2010. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszélsz, utolsó.
2010. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hasznos, tanulságos tanácsokat. Én nagyon szeretem őt, és talán ez is baj. Mindig vele lennék, neki nagyobb szabadságvágya van és ezt már tudtam kezelni. De ha csunyán beszélek vele, akkor ilyenek miatt, hogy miért hagytad az asztalon a koszps tányért, poharat. Vagy összevissza van a ruhája, az összes dolga. És ezekután jön a b*** meg, meg a k**** életbe, me a lelkébe is belehatolok, csúnyákat mondok rá pl. hogy, hogy néz ki. És belátom nagyon szemét vagyok vele! Mit csináljak, hogyan türtőztessem magam?
2010. jan. 15. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Más barátoddal is ezt csináltad? Hogy viselkedsz az emberekkel általában?

Mire/kire vagy dühös valójában? Lehet, hogy csak valami más frusztrációt vezetsz le rajta.

Ez így nem mehet tovább, mert ha belátod, hogy ez milyen gonosz tőled, akkor emiatt még jobban frusztrált leszel, és csak jobban fogod szapulni.


A legjobb lenne, ha elhagyna téged, az eléggé arculcsapna.

2010. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok füstjelekkel, már feltéve ha midketten dohányoztok.
2010. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!