Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy megöl a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy barátom kb 1,5 éve,ő 27 éves fiú aki nem dolgozik,soha nem is dolgozott,és nem is akar.Mindig a szülei tartották el,ő egész nap fekszik otthon.

Ő egyszer már Felakasztotta magát,de szerencsére túlélte,a beszéde nagyon sérült,és az emlékezete .Kb 2 hónapja a szülei kiköltöztek külföldre,ő elméletileg nem ment miattam.

Én hülye oda költöztem hozzá,tegyük hozzá,hogy abba a lakásba áram sem volt,semmi!

Én takarítottam ki,mert ami ott volt az katasztrófa,én vásároltam be neki kaját,én fizettem be az áramot,én vettem oda tv-t,hogy tudjon nézni filmeket,ő egy zsepit nem tesz arrébb.Szóval kb 1 hete pszichiátrián volt,hogy kivizsgálják az agyát,mondom ez hülyeség hisz baja sincs,és de van!

Kb 2 x fordult elő kérlek titeket,ne nézzetek hülyének!

Amikor este van és már elalszik nagyon fura,az oké,hogy beszél álmában meg rángatózik.

Tegnap este elkellet volna mennem dolgozni,ő már bealudt,így mondtam neki halkan,hogy elmegyek majd jövők,ő megesem hallotta,egyszer csak átölel és mondja,hogy jó vigyázz magadra.Csak csodálkoztam és vissza aludt,erre megyen le a lifttel,és ő már ott volt lent,lépcsőn leszaladt,kiabál velem,hogy mégis hova a f..ba megyek!

Az egész ház tőle zengett,mezítláb jött utánam az utcán ,közbe fenyegetőzött,hogy vissza megy és most megöli magát,közbe vissza rántott,kiabált nagyon hangosan,hogy 10 mp-em van hogy vissza mennyek! Vissza rángatott,erre megint elküldött kb 5 x küldött el a p..ába. Bedobott a liftbe és megrugdosott,én csak sírtam és nagyon féltem tőle! A Fejemhez vágta azt is,hogy nem vagyok ott mindennap ami nem igaz,nem emlékszik,meg hogy k..va nagy segítség vagyok én neki! nem érek semmit.Amikor én tartottam el 2 hónapig,nélkülem már rég nem lenne.

Nagyon hülyeségeket mondott,követelte,hogy kéri a levesét,mondom milyen levest? mikor nem is főzött levest,mióta ott él,nem volt leves,erre is ideges lett,megint elküldött! de utánam jött végig mezítláb,de folyton csak ráncigált,fönt a lakásba megvert,már a földön voltam,és belém rúgott,Szaladtam,ahogy csak tudtam,persze senki nem segített! megráncigált,megfogta erősen a kezemet,a kezem ,a karom tiszta lila be van dagadva,és konkrétan mozdítani nem tudom! Tegnap végre tőle külön aludtam.A szüleimnél,akik nem tudnak semmit,sokkot kaptam! Este becsuktam a szememet,és az ő idegbeteg feje volt a szemem előtt! Nem tudom feldolgozni!! Ti mit tennétek?



#fenyegetőzés #megvert-a barátom
2014. aug. 21. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Betegek vagytok mind a ketten, megérdemlitek egymást.
2014. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után vele maradsz, akkor te sem vagy sokkal épelméjűbb, mint ő. Neki nem párkapcsolat kell, hanem sürgős pszichiátriai segítség.
2014. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szüleidnek azonnal szólni!
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Picit neettem rajta(ne haragudj) helyedben feljelnteném! Ilyen pszichopatával minek jöttél össze? Amugy egy ferfi ha megüt egy nőt meg is érdelmeli h megdögöljön..főleg amiket veled tett...
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira félsz tőle miért nem hagyod el és jelented fel? Ha csak szenvedsz és nem állsz a sarkadra akkor mit vársz?
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát..első sorba az anyját hívd fel..aztán ha az nem segit...össze szedni a cuccod és mikor nincs otthon,vagy nem látja lelépni tőle!Avval meg ne foglalkozz, h zsarol,hogy ő megöli magát, már sorry,de az ilyen embernek nincs is sok haszna az életbe!
2014. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is azonnal megszüntetnék vele minden kapcsolatot és elmennék a helyedben egy pszichológushoz, aki segítene neked feldolgozni, vagy legalább olyannal beszélgetni, akiben 100%-ig megbízol. Legyen az családtag, barátnő!
2014. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó francot keresel egy ilyen ember mellett?!Kezeltesse magát, te meg addig húzz el az életéből, amíg ki nem készít! Szereted? Akkor nem vagy normális! Felejtsd el!

Ráadásul jó lelked van, egy ilyen meg sem érdemli, hogy gondoskodj róla!

2014. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én töltöttem egy gyakorlatot pszichiátrán amikor egyetemre jártam( szociális munkás vagyok). És voltak hasonló esetek. Bár nem sok infót adtál, de legtöbbször amikor ilyesmik történnek akkor skizofrénia van a háttérban (én nem orvos vagyok hanem szociális munkás szóval csak azt mondtom, hogy amikor valakine ka kartonjában ilyesmiet olvasok általában ez a helyzet).


Orvosi segítségre van szüksége. Általában a családok úgy szokták csinálni, hogy bemennek az akut pszichiátriai osztályra és beszélnek a szociális munkással előre, aztán amikro legközelebb ilyesmi történik szólnak a mentőknek (azt is elmondják, hogy őrjöng és ilyenkor a rendőrség is kijön segíteni) és ők beviszik a pszichiátriára.


Ha nem kezelik csak rosszabb lesz.

2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Tudom, hogy nem kis probléma, de én is felröhögtem, ahogy olvastam ...Mi a kérdés? Egy memóriazavaros skizofrén pszichopata ...

Mi a kérdésed? Neki intézetben van a helye, te meg mi a francot csinálsz ilyen beteg ember mellett? Önkéntes ápoló vagy?

2014. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!