Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, elég jóban vagyunk, szinte mindig beszélünk facebookon, meg személyesen is. Hogy mondjam el neki hogy "járnék" vele ? :D
2014. aug. 21. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szia, járnék veled
2014. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kicsit összetetteben gondoltam :D nem igy "jo a segged kő kóla".

Normális választ léccives

2014. aug. 21. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát vezesd fel, hogy nagyon rendes vagy aranyos, ilyesmik, és ezért nem tudtam megállni, hogy ne érezzek többet mint barátság. Ezért egy fontos kérdést szeretnék feltenni; .....

Remélem valamennyit segít ez. De színezheted, ahogy neked tetszik, stílusodhoz illik.

2014. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó ötletet adtál :)
2014. aug. 21. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne facebookon, hanem személyesen. Mondjuk hívd el valahova az elején csak barátként és ha látod, hogy ő is érez valamit irántad akkor vezesd fel a témát. De ne így rohand le, hogy járunk? :D
2014. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, ugy gondoltam elhívom sétálna, ha már eljön akkor szerintem az is jót jelent :)
2014. aug. 21. 16:14
 7/9 A kérdező kommentje:
sétálni*
2014. aug. 21. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Az úgy jó. Sok sikert! ;) Majd ha gondolod kíváncsi lennék hogy összejött-e :)
2014. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy tedd fel Neki, hogy járna-e Veled, hanem hívd el randizni! :D Engem a barátom úgy kérdezett meg, hogy leitta magát, részeg volt, majd facebookon ennyit küldött: "Randizunk?" :D :D Azt hittem csak részegségében írta, de másnap mondta, hogy kijózanodott és komolyan gondolja, lassan 2 éve együtt vagyunk és azóta csak egyszer rúgott be :D :D
2014. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!