Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek volt egy szerelme, aki megujjazta, de nem volt köztük több. A barátnőm azonban belezúgott. De a fiú nem akart tőle semmit. Ez 3 hónapja történt. Én meg nagyon jóba lettem a fiúval. Teljesen haveri alapon ment a dolog, rengeteget voltunk együtt.. aztán elkezdtünk többet érezni. Majd titokban összejöttünk. Tudni kell a fiúról, hogy nincs nála kedvesebb és aranyosabb ember, és komoly a dolog. A baj, hogy nem tudom, hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy a barátság is megmaradjon.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2014. aug. 15. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
"Emlékszel az exedre? Képzeld, összejöttem vele"
2014. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha igaz barát, el kell fogadnia. Beszélj neki őszintén az érzéseidről, biztosan nem akarja elrontani a boldogságodat
2014. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A második sorig majdnem azt hittem hogy, ism... na mindegy... :D


Szerintem kicsit elcseszted a sorrendet, lehet előbb a csajjal kellett volna megbeszélni, hogy esetleg zavarná e, vagy fájna e neki. Nem tudom te mit szólnál, ha egyik reggel átmenne hozzád és benyögné, hogy "amúgy megdugott az exed"... Biztos nem fogadnád kellemesebben, mint azt, hogy "exeddel szeretjük egymást. De még nem vagyunk együtt. Zavarna e?"

2014. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De komolyan...

És nem jártak, szóval szerintem nem számít az exének.

Mellesleg volt egy fiúm, akire rámozdult.. szóval nem tudom miért érzem magam szarul.. de nem szeretném megbántani.

2014. aug. 15. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mi a fontos neked? A barátnőd bizalma, vagy egy nagy vastag véreres fallosz.
2014. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy másik választás is. Jöjj össze velem.
2014. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!