Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kirugtak a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kirugtak a munkahelyemről, az egészségi állapotom miatt, depressziós lettem, és szerelmes vagyok a szerelőmbe. Kész agyi káosz.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a főnököm rájött, hogy nem bírom a munkát, és egy hónapja kirugott. Azóta egyre mélyebbre süllyedek, (az idei évem amúgy is pocsék volt eddig)már közömbös vagyok minden iránt, nincs étvágyam, rosszul alszok, a nyaram egy nagy nulla volt. 8 éve párkapcsolatban vagyok, de majdnem egy éve nem élünk együtt.(anyagiak, egyéb miatt), de naponta telefon, tali. Mivel heti szinten probléma van a kocsimmal, (ehhez hozzá kell tennem, hogy a hobbim az extrém autózás, ami újabban a depresszió miatt nem megy valami jól) találtam a környéken egy jó szerelőt, akihez először csak néha mentem, majd egyre sűrűbben. Egyre többet beszélgettünk meg panaszkodtam (kiderült közös a hobbink), kölcsönadta a kocsiját kipróbálni, és elkezdett az enyémen ingyen megcsinálni dolgokat. Legutóbb már rohadt kínos volt, látta rajtam h ki vagyok készülve, nem találtam témát, ő meg hülye poénokat nyomott. Fura dolgokat tud rólam (pl. mikor milyen ruha volt rajtam). Pont olyan dolgot csinált a kocsimon, amit le kéne ellenőrizni, de két hete nem toltam arra a képem, mert azon kaptam magam hajnali 3-kor, hogy róla fantáziálok. Azóta egyfolytában. Ezzel próbálom lenyomni a depit. Lehet egyszerűen csak rendes, én hülye meg beleestem.Nem megyek arra, mert szerintem levágta, hogy nálam valami nem tiszta. Ilyen állapotban a munkára is egyre kevesebb az esélyem, lehet az lenne a megoldás, hogy lefoglaljam magam. Hozzáteszem, hogy már sokszor sikerült leküzdenem a depressziót életemben, de ez így most kicsit sok.

2014. aug. 21. 16:11
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
a hobbidat irigyelem... az életedet meg nem... te cseszted el te is hozd helyre...
2014. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En gumis vagyok az nem jó?
2014. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
láttad már a vámpírnaplókat?
2014. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na megjött az első 3 hülye válsz:( Szerencsére kicsit azért írtam, hogy kiírjam magamból.(mondjuk azt nem értem ezen mit csesztem el, nem sok befolyással voltam itt az eseményekre)
2014. aug. 21. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál jártál már a problémáddal? Nem ciki, de tényleg.
2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát bazz... ha én leírnám a jelenlegi életemet az sem festene szebben. szóval... legalább van egy jó hobbid. erre amúgy senki sem fog tudni okosat mondani, szóval teljesen mindegy hogy hülyeségeket irkálnak ide vagy sem.
2014. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!